اجاره انبار

anbar

اجاره انبار | موقت | کانتینری | کوچک | برای وسایل منزل

 

انبار  وسایل منزل در صورتی که اسم انبار وسایل خانگی را به تازگی شنیده باشیم فکر میکنیم یک مکان معمولی می باشد که تنها انبار کردن وسایل اهمیت دارد. به طوریکه انبار باید خصوصیاتی داشته باشد تا وسایل به امانت داده شده سالم بماند و هیچ گونه صدمه ای نبیند تا مشتریان با خیال راحت وسایل خانگی خود را به ما بسپارند.

اجاره انبار  موقت چه اهدافی دارد؟

مشتریانی که تصمیم به اجاره انبار گرفته اند هر کدام برای خود هدف مخصوصی را دارند. بعضی تولید کردن کالای صنعتی و برخی برای نگهداری کالا یا محصول قصد اجاره انبار را دارند. گروهی از مردم که بیشتر اجاره نشین و یا حتی برای تنوع محل منزل خود را تغییر می دهند. افرادی ممکن است بر اساس موقعیت خود قصد سفر به کشورهای خارجی را دارند و پس از یک سال به ایران باز میگردند. افرادی که هر چند وقت یک بار دکوراسیون منزل خود را عوض میکنند. تعمیرات جزئی ساختمان مسکونی و یا محل کارممکن است ماه ها طول بکشد در این شرایط باید به فکر انبار باشیم که وسایل ما ضربه نخورد و آسیبی به آنها وارد نشود.همه اینها میتوانند مشتریان ما باشند و به دلیل آسوده بودن و تمیز نگه داشته شدن وسایل به شرکت ما مراجعه میکنند .

 اجاره انبار

زرین بار تهران ، با در نظر گرفتن کانتینرهای مخصوص همراه شما هستیم تا از وسایلتان به نحو احسن نگهداری نماییم و در برابر شما امین و امانت دار خوبی باشیم. اگرشما در پی یافتن مکانی امن جهت نگه داری وسایل خانگی خود هستید ، و به دنبال اجاره مناسب انبار می باشید. مرکز ما با داشتن مجتمع انبار با سابقه فعالیت در زمینه انبارداری بیش از 20 سال و با داشتن فضایی مناسب و تجهیزات مخصوص و امنیتی وهمچنین کادری حرفه ای، کارگران با تجربه، نگهبانی شبانه روزی ارائه دهنده انبارهای مجزا از هم در متراژهای مختلف می باشد.

انبار موقت وسایل منزل موضوعی که برای اکثریت مردم اتفاق می افتد به عنوان مثال شما داری چندین دستگاه ورزشی بی استفاده دارید. لباس ها و کمد و تخت کوچک شده کودک، وسایل برقی مانند توستر خراب رو به رو می شوید که فضای خالی خانه را پر کرده و کلافه شده اید. بنابراین مسائل آنها را به انبار منتقل میکنید و فرقی نمیکند که انبار در کجا قرار دارد زیر زمین باشد یا در انبار اجاره ای پشت منزلتان با این حال فرصتی است که وسایل دست و پا گیر و اشغال کننده و بی استفاده خود را جدا کنید. شما میتوانید.

پیش از این که با دردسر های شلوغی و کثیفی انبار مواجه شوید و اگر نمیتوانید از عهده تمیز کردن مداوم وسایل برآیید وهمچنین بتوانید روزی از آنها استفاده نمایید باید به فکرمکانی باشید که به انبار رسیدگی نمایند.

 

1- آیا مورد استفاده شما هست؟

مشخص کنید که چقدر از آنها استفاده میکنید و کدام وسایل برایتان بیشتر اهمیت دارد حتی از نظر عاطفی کدام ها باید به عنوان خاطره حفظ شوند.

2- آیا تعلق خاطر دارید؟

اینکه سال های زیادی را با این دکوراسیون زندگی کرده اید و به آنها احساس تعلق دارید با این حال بهتر است نگاهی نو داشته باشید تا فضای خانه دلنشین تر باشد و اعضای خانواده از بودن در منزل احساس خوبی داشته باشند.

3- آیا کارایی دارد؟

لازم نیست انبار را از وسایل خراب پر کنید اینکه درست است که با خود بگویید یک روز تعمیرش میکنم ولی اگر این روند را ادامه دهید انبار تبدیل به گورستانی می شود که این اصلا خوشایند نیست و فقظ باعث میشود شما از کار خود پشیمان شوید.

اجاره انبار

4- آیا وسایل تمیز است؟

انبار کردن لباس ها و پارچه ها احتیاج به شستن و مراقبت دارد که اگر این مورد را رعایت نکنید با بید ها و سایر موجودات که بیشتر به سمت لباس های کثیف می آیند برخورد میکنید و تمام لباس ها و پارچه ها را از بین می برند. بنابراین بهترین کار این است که آنها را فقط در زمانی در انباری بگذارید که پاکیزه و تمیز باشند و برای بازدید دوره ای آنها وقت گذاشته شود.

5- آیا هنگام نیاز به لوازم، به آنها دست پیدا میکنید؟

با گذشت زمان انبار کردن وسایل و دستیابی به آنها برای شما دشوار می شود شما میتوانید این کار را به مرکز ما بسپارید و مطمعن باشید به آنها دسترسی خواهید داشت و در بهترین حالت از وسایل شما نگه داری می شود.

 

اجاره انبار موقت

با گسترش روز افزون روابط تجاری، اداری ، سبک زندگی، کسب و کارو همه اینها نسبت به گذشته باعث شده است که افرادی مثل تجار، مهاجران، خانواده های که در حال باز سازی محل سکونت خود هستند، شرکت های تجاری اداری ... در بازه های از زمان نیاز به انبار موقت کالا، اسباب و اثاثیه منزل، دفتر کار به وجود می آید و یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روشها اجاره انبار موقت میباشد.

اجاره انبار موقت و مزایا:

 

اجاره انبار موقت - تامین امنیت

امنیت در انبار داری از مهمترین موارد در انبار داری میباشد با توجه به سیستم ها و تکنولوژی های به روز به کار رفته در سیستم انبار داری ما و علاوه بر آن استفاده ازنیروی انسانی متخصص و کاربلد به عنوان حراست در سیستم انبار داری ما به صورت 24 ساعته کنترل امنیت را چندین برابر کرده است.

اجاره انبار موقت - هزینه:

هزینه نگهداری کالا باید به نحوی باشد که برای تجار و کسانی که اقدام به انبار کالاهای خود میکنند مقرون به صرفه باشد ما با بهرمندی از به روزترین امکانات و تامین امنیت به شیوه های مدرن و اقداماتی متنوع در بحث انبار داری سعی در کاهش هزینه ها را بر عهده داریم.

اجاره انبار

اجاره انبار موقت - بیمه های اتش سوزی:

از دیگر مزایایی در اجاره انبار موقت این است که ما کالا های شما را در مقابل انوع حوادث از قبیل اتش سوزی و مواردی از این قبیل که به کالاهای اسیب برساند با استفاده از بیمه نامه ای معتبر بیمه کرده ایم علاوه بر آن باید ذکر شود که در سیستم انبار داری ما از به روزترین تکنلوژی ها استفاده شده است و کالاهای شما را در مقابل انواع حوادث ایمن نگه میدارد.

اجاره انبار موقت - انبار داری مدرن:

از ویژگیهای یک انبار خوب میتوان به دسترسی اسان، طبقه بندی، امنیت و ... اشاره کرد در سیستم انبار داری ما از به روزترین امکانات و تکنولوژی ها بهره برده شده است و انبار های داریم در انها • امنیت تامین شده است • کالا ها به راحتی در دسترس هستند و در کمترین زمان میتوان در انبار تخلیه و بارگیری کرد.

اجاره انبار موقت - انبار های اختصاصی:

شرایط نگهداری کالا ها با توجه به ویژگیهای انها متفاوت است برای اثاثیه منزل و کالا های فاسد شدنی و ... قطعا باید انبارهای متفاوتی در نظر گرفت در سیستم انبار داری ما با توجه به نوع اجناس و کالا های مورد نظر انبار های متفاوتی طراحی شده و در همه آنها از به روزترین تکنولوژی ها بهره برده شده است.

 

اجاره انبار

شماره تلفن های باربری

00 26 00 77

07 80 79 77

 

48 80 79 77

44 60 39 77

 

55 60 39 77

55 60 39 77

 

60 30 12 77

54 20 12 77

 

55 20 12 77

70 47 11 22

 

58 53 11 26

اتوبار تهران مطالب

درباره زرین بار

شرکت خدماتی زرین در زمینه باربری و حمل و نقل اثاثیه ، وانت بار ، نیسان بار ، بسته بندی اثاثیه منزل ، نظافت منزل ، لوله بازکنی با مجوز رسمی از اتحادیه و به شماره ثبت 42031 فعالیت رسمی دارد.

جواز کسب و کار

photo 2016 08 03 19 08 01

آمار بازدید

امروز123
دیروز175
این هفته929
این ماه8950
کل228782

اطلاعات مراجعه کننده


چهارشنبه, 09 بهمن 1398 15:46
طراحی شده توسط CoalaWeb
تماس فوری