باربری

صفحه ساز تهرانپارس

باربری تهرانپارس با وانت بارهای مجهز
اتوبار تهرانپارس دارای انواع وانت بار و نیسان بار می باشد استفاده نمودن از وانت بار و نیسان بار جهت حمل و نقل وسایل نیمه سنگین کاملاً به صرفه‌تر از خاورهای مسقف می باشد چرا که این وسیله نقلیه استاندارد هزینه کمتری دارد و شما می توانید با کمترین هزینه یک وسیله ی نیمه سنگین خود مثل یخچال را از مبدا به مقصد مشخص جابجا نمایید تمامی وانت بارها و نیسان بارهای این باربری مجهز به تجهیزات استاندارد بوده و برای جابجایی بهترین گزینه می باشد و دارای وانت بار کاملا پیشرفته در زمینه اسباب کشی بوده که مجهز به پتو و طناب میباشد تمامی وانت بارها همراه با کارگر مورد نیاز به محل مورد نظر ارسال می‌شوند و هدایت این قبیل از وسایل نقلیه بر عهده رانندگان با تجربه می باشد بارچینی بار بر پشت وانت بار و نیسان بار نیز بر عهده راننده با تجربه بوده چرا که راننده با داشتن تجربه لازم در زمینه بارچینی بار می‌تواند خدمات مربوط به بارچینی بار را با دقت عمل بالا برای شما مهیا نماید و این تضمین را به شما نماید که وسایل با ارزش شما در صحت و سلامت کامل به مقصد مورد نظر هدایت می شوند حمل بار با وانت بار کاملا به صرفه بوده و شما میتوانید در هر زمان که نیاز به جابجایی باری را داشتید با یک تماس تلفنی با کمترین هزینه ممکن وسیله نقلیه خود را انتخاب نموده تا در زمان مشخص همراه با تجهیزات در محل مورد نظر آماده ارائه سرویس باشد این باربری دارای وانت بار - نیسان بار - برای حمل بار نیمه سنگین می باشد
باربری تهرانپارس با بسته بندی حرفه ای با تجهیزات
اتوبار تهرانپارس توانسته است با در اختیار داشتن انواع تجهیزات بسته بندی یک بسته بندی کاملا با میفیت همراه با کارگر حرفه ای را در اختیار ساکنین تهران و مشتریان خود قرار بدهدتمامی خدمات ما شامل بسته بندی حرفه ای و کاملا پیشرفته با استفاده از تجهیزات مدرن می باشد این بسته بندی یک کمک کاملاً بزرگی برای افرادی می باشد که زمان کافی برای جمع آوری بسته بندی لوازم منزل خود و به خصوص لوازم بزرگ مثل یخچال و مبلمان و لوازم آشپزخانه را ندارند ما توانسته‌ایم در طی یک روند کاملاً پیشرفته و برنامه‌ریزی شده تمامی تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی لوازم منزل همه شما را مهیا نمایی و با هماهنگی‌های صورت گرفته شده در زمان مشخص به تیم حرفه ای خود را به محل مورد نظر ارسال نموده و با استفاده از تجهیزاتی مثل کارتون های پنج لایه های ضربه گیر نایلون  های حبابدار بسته بندی  ها را به بهترین کیفیت ممکن انجام بدهیم بسته بندی لوازم منزل بدین صورت می باشد که کارتون ها متناسب با ابعاد وسایل شما تهیه شده و با استفاده از ضربه گیرهای مخصوصوسیله مورد نظر پوشانده و با سلفون و چسب محکم شده و درون کارتون قرار می گیرند سپس درب آن ها  بسته شده و محتویات داخل آن بر روی کارتون نوشته می شود این امر سبب می گردد که شما در مقصد بتوانید هر جعبه را در محل مورد نظر خود قرار بدهید همین امر سبب می شود از هرگونه سردرگرمی رهایی یابید
باربری تهرانپارس با اثاث کشی رفه ای با خاروهای مسقف
باربری تهران پارس دارای وسایل نقلیه استاندارد مثل خاورهای مسقف و روباز جهت استفاده از این وسایل لازم به ذکر است که بگوییم تمامی خاورهای این باربری کاملا به صورت استاندارد بوده تا سلامت بار شما در طول جابجایی تضمین نماید این وسایل نقلیه کاملا مجهز و به آخرین سیستم های حمل و نقلی استاندارد می باشند و هدایت این قبیل از وسایل نقلیه توسط رانندگان با تجربه صورت می گیرد بهره گیری از تکنولوژی های کاملاً جدید سبب شده است که سبک جابجایی و حمل و نقل کاملاً تغییر یابد و نسبت به زمان قدیم جابجایی‌ها به راحتی هر چه تمام تر با استفاده از تکنولوژی های  به روز یک جابجایی کاملا تضمینی را داشته باشید معمولاً تمامی خاورها دارای سقف فلزی بوده که از هرگونه آسیب های احتمالی به بار شما را به حداقل برساند و شما در روز های بارانی و برفی می توانید به راحتی هرچه تمام تر وسایل منزل خود را به منزل جدید منتقل نمایید این باربری دارای خاورهای پنج و نیم متری خاور ۶ متری خاور ۷ متری ایسوزو می باشد خاور ها برای حمل و نقل درون شهری به حمل اثاثیه و اسباب کشی توسط این باربری استفاده می‌شود معمولاً برای باربری از خاور های ایسوزو و خاور های هیوندای بهره برده می شود شما می توانید تمام بارهای خود را در کمترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر برسانیم خودروهایی که برای حمل بار به شهرستان ها استفاده می‌شود معمولاً مجهز بوده و شامل خاور و کامیون و کامیونت ترانزیت و تریلی می باشد

باربری تهرانپارس

اتوبار تهرانپارس

 

تصویری که کاربر مشاهده می کند مربوط به حمل بار و اثاثیه توسط باربری تهرانپارس می باشد

 

 

سالانه بسیاری از افراد در جهت جابجایی وسایل سنگین و نیمه سنگین خود نیازمند استفاده از یک وسیله ی حمل و نقل مطمئن و ایمن هستند. از طرف دیگر تهران به عنوان قطب تجاری ایران یکی از شهرهایی است که بیشترین میزان معاملات را به خود اختصاص داده است. به همین دلیل وجود باربری و اتوبار قابل اعتماد از ملزومات این شهر است. اتوبار تهرانپارس یکی از مراکز با تجربه و قابل اعتماد در زمینه جابجایی انواع بارهای نیمه سنگین و سنگین است.

 

تاریخچه اتوبار و باربری

اتوبار در گذشته های نه چندان دور معنا و مفهومی متفاوت از امروز داشت. در گذشته وسایل نقلیه پیشرفته ای برای حمل بار وجود نداشت از این رو حیوانات و چهارپایان وظیفه ی جا به جایی بار را برعهده داشتند. بدون شک استفاده از حیوانات محدودیت های بسیار زیادی را به همراه داشت. با پیشرفت تکنولوژی و افزایش وسایل نقلیه پیشرفته، دنیای باربری نیز دستخوش تغییراتی شد. به طوری که امروزه از کشتی، هواپیما، اتومبیل، کامیون و .... برای جابجایی انواع بارها استفاده می شود. در خصوص ریشه یابی کلمه اتوبار لازم است به این نکته اشاره شود که در فرهنگ لغات فارسی تعریف جامعی برای این کلمه وجود ندارد. اما می توان پیش بینی کرد که بخش اتو آن از واژه اتومبیل گرفته شده است. و بخش دوم آن به کلمه باربری برمی گردد.

 

بررسی تفاوت باربری تهرانپارس با اتوبار تهرانپارس

اتوبار تهرانپارس و باربری تهرانپارس هر دو وظیفه ی جابجایی بار را برعهده دارند. اما آنچه که سبب متمایز شدن اتوبار از باربری شده است، تفاوت در شیوه حمل و نقل است. به طور کلی واژه ی اتوبار تهرانپارس برای جابجایی و حمل و نقل هایی که از راه زمینی صورت می گیرد، استفاده می شود. اما باربری تهرانپارس به جابجایی وسایل با تمام امکانات حمل و نقل موجود اشاره دارد. این بدان معناست که با انتخاب گزینه اتوبار تهرانپارس در شرکت زرین بار باربری شرق تهران ،  جابه به جایی وسایل از راه زمینی انتخاب شده است.

نوع موادی که قرار است جابه جا شود در انتخاب باربری یا اتوبار تهرانپارس نقش مهمی را ایفا می کند. به طور مثال اگر فردی قصد جابجایی مواد فاسد شدنی را دارد باید با توجه به مسافت، نوع وسیله نقلیه را انتخاب کند. از طرف دیگر بازه زمانی مورد نظر نیز می تواند در انتخاب باربری و یا اتوبار دخیل باشد. به طور کلی اگر بازه زمانی حمل و نقل فاقد اهمیت است می توان از گزینه اتوبار تهرانپارس استفاده کرد. اما اگر جابجایی غیر از جابجایی زمینی مد نظر است باید از گزینه باربری تهرانپارس استفاده شود. بنابراین می توان گفت اگر شرکتی تمامی خدمات حمل و نقل را فارغ از نوع وسیله ارائه دهد، باربری است. اما اگر تنها قادر به استفاده از حمل و نقل زمینی است، اتوبار به حساب می آید.

 

تصویری که کاربری مشاهده می کند مربوط به خدمات بسته بندی توسط باربری تهرانپارس می باشد

آشنایی با وظایف باربری و اتوبار تهرانپارس

باربری و اتوبار تهرانپارس در حوزه جابجایی وسایل در بخش درون شهری و برون شهری فعال است. اما علاوه بر جایه جای بار، شرکت زرین بار به عنوان پیشتاز صنعت حمل و نقل در تهرانپارس، موارد زیر را در حوزه وظایف خود گنجانده است:

 • ارائه خدمات باربری با بالاترین کیفیت.
 • بسته بندی اصولی و ایمن تمامی وسایل به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی .
 • ارائه تضمین در خصوص کیفیت باربری و حفظ سلامت بار تا رسیدن به مقصد.
 • استفاده از تکنولوژی روز دنیا برای بسته بندی و حمل و نقل لوازم.
 • اهمیت دادن به سرعت و پایبندی به تحویل به موقع کالا.
 • دریافت هزینه کاملا منصفانه و مطابق با بودجه مشتریان.
 • ارائه خدمات مشاوره ای در خصوص انتخاب بهترین شیوه حمل و نقل .
 • استفاده از رانندگان قابل اعتماد و صادق.
 • ارائه خدمات، فارغ از زمان و مسافت.
 • پایبندی به اصول اخلاقی و مشتری مداری.
 • رسیدگی به تمامی شکایات و انتقادات مشتریان.

تمامی موارد ذکر شده تنها بخشی از خدمات اتوبار تهرانپارس است. شرکت زرین بار به این نکته واقف است تنها جابجایی وسایل هدف نیست بلکه آنچه اهمیت دارد کیفیت کار انجام شده است. از این رو این شرکت تمام تلاش خود را بر روی انجام اصولی و درست تمام مراحل جابجایی گذاشته است.

 

 در این قسمت لیست مناطقی که این شرکت در زمینه  باربری  در غرب تهران شعبه دارد . کلیک کنید.

 در این قسمت لیست مناطقی که این شرکت در زمینه اتوبار در شمال تهران شعبه دارد . کلیک کنید.

 در این قسمت لیست مناطقی که این شرکت در زمینه حمل اثاثیه منزل در حومه و شهرستان های تهران شعبه دارد . کلیک کنید.

 در این قسمت لیست مناطقی که این شرکت در زمینه حمل اثاثیه منزل در مرکز تهران شعبه دارد . کلیک کنید.

 در این قسمت لیست مناطقی که این شرکت در زمینه حمل اثاثیه منزل در شرق تهران شعبه دارد . کلیک کنید.

  در این قسمت لیست مناطقی که این شرکت در زمینه نظافت منزل در تهران شعبه دارد . کلیک کنید.

 در این قسمت لیست مناطقی که این شرکت در زمینه بسته بندی اثاثیه منزل در تهران شعبه دارد . کلیک کنید.

 در این قسمت لیست مناطقی که این شرکت در زمینه لوله بازکنی در تهران شعبه دارد . کلیک کنید.

انتخاب نوع وسیله نقلیه در اتوبار تهرانپارس

وسایل حمل و نقل موجود در اتوبار تهرانپارس به دو دسته وسایل نقلیه سبک و سنگین تقسیم می شوند. وسایل نقلیه سبک در واقع همان وانت، وانت پراید و وانت نیسان هستند که هر کدام ظرفیت تحمل بار متفاوتی را دارند. اما وسایل نقلیه سنگین شامل کامیون، خاور، هیوندا و ... می شود. اصولا برای حمل و نقل های درون شهری از وسایل نقلیه سبک استفاده می شود. این در حالی است که وسایل نقلیه سنگین در جابجایی های برون شهری مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین برای جابجایی های درون شهری بهترین انتخاب انواع وانت ها است زیرا در این صورت ممنوعیت عبور و مرور وسایل نقلیه سنگین مشکل ساز نخواهد شد. با توجه به مباحث مطرح شده، لازم است که در انتخاب نوع وسیله نقلیه موارد زیر مورد توجه قرار گیرد:

اتوبار تهرانپارس

 • نوع باری که قرار است حمل شود.
 • مسافتی که بار برای رسیدن به مقصد باید طی کند.
 • باربری درون شهری است یا برون شهری.
 • مدت زمان مورد نظر چقدر است.
 • کیفیت جاده و مسیر بار در چه وضعیتی قرار دارد.

تصویری که کاربر مشاهده می کند مربوط به یکی از پرکاربردترین وسایل حمل و نقلی باربری تهرانپارس می باشد

عوامل موثر بر تعرفه های حمل نقل اتوبار و باربری تهرانپارس

در اتوبار تهرانپارس همچون سایر شرکت های باربری عوامل مختلفی بر قیمت موثر است. این عوامل بر حسب جابجایی درون شهری و برون شهری می تواند متفاوت باشد. اما فارغ از مسافت و نوع جابجایی فاکتور های زیر می توانند بر روی بهای تمام شده حمل و نقل اثر گذار باشند:

 • حساسيت كالا: برای حمل و نقل وسایل حساس و شکننده بهای جابجایی بیشتری در نظر گرفته شده است.
 • ساعت باربری: هر شرکتی برای حمل بار ساعت مشخصی را در نظر گرفته است. این بدان معناست که افزایش ساعات جابجایی به معنای افزایش قیمت حمل و نقل است.
 • خدمات جانبی: گاهی اوقات لازم است که علاوه بر جابجایی خدمات مازادی نیز به مشتریان ارائه شود. افزایش خدمات جانبی به معنای افزایش هزینه جابجایی است.

 

تعرفه باربری برون شهری

اتوبار تهرانپارس به منظور تعیین نرخ واقعی جابجایی و حمل و نقل وسایل در بخش برون شهری، فاکتور های زیر را مد نظر قرار می دهد:

 • مسافت: در جابجایی های برون شهری هر چقدر مسافت مورد نظر مشتری طولانی تر باشد هزینه جابجایی نیز بیشتر خواهد بود.
 • نوع بار: نوع بار به خصوص وزن آن از جمله موارد دیگری است که می تواند قیمت تمام شده حمل بار را تحت تاثیر قرار دهد. هر چقدر وزن بار بیشتر باشد قیمت حمل بار نیز بیشتر خواهد بود. این امر به متفاوت بودن نوع وسیله نقلیه بر می گردد. هر ماشینی توان تحمل و جابجایی میزان بار مشخصی را دارد.
 • قیمت سوخت: قیمت سوخت هر ساله دچار نوسانات بسیار زیادی می شود به همین دلیل تعرفه خدمات حمل و نقل نیز نمی تواند شرایط ثابتی داشته باشد. مسافت، کیفیت جاده، وزن بار و نوع وسیله نقلیه میزان سوخت مصرفی را تعیین می کند. بدون شک هر چه موارد ذکر شده بیشتر باشد قیمت حمل بار نیز بیشتر خواهد بود.

 

علاوه بر موارد ذکر شده در برخی از مواقع تقاضا برای جابجایی بار افزایش می یابد. این افزایش تقاضا موجب کمبود وسایل نقلیه و در نتیجه بالا رفتن نرخ جابجایی می شود. اما باربری تهرانپارس فارغ از این مباحث همواره در خدمت مشتریان خود است و اجازه نمی دهد عوامل حاشیه ای موجب تغییرات قیمتی شود. از طرف دیگر همانطور که گفته شد رعایت انصاف در حق مشتری از اصولی اخلاقی اتوبار تهرانپارس است که همواره بر رعایت آن تاکید دارد.

 

تعرفه باربری درون شهری

در اتوبار تهرانپارس هزینه در نظر گرفته شده برای باربری های داخل شهری بسیار کمتر از برون شهری است. اما این امر به معنای ثابت بودن آن برای تمامی مناطق نیست. بر تعرفه باربری های درون شهری عوامل مختلفی دخیل است که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مقدار بار: میزان بار هر چه بیشتر باشد جابجایی آن سخت تر خواهد بود. از طرف دیگر بار بیشتر به معنای سوختن بنزین بیشتر است. بنابراین اولین فاکتور مهم در حمل و نقل های درون شهری وزن بار است.
 • فاصله: اگرچه جابجایی بار در سطح شهر صورت می گیرد، اما فاصله موجود در بین مبدا و مقصد از عوامل دیگری است که می تواند هزینه باربری را تغییر دهد. هر چه فاصله جابجایی بیشتر باشد قیمت تمام شده نیز بیشتر خواهد بود.
 • نوع وسیله: نوع بار می تواند بر روی انتخاب نوع ماشین اثر گذار باشد. از طرف دیگر برخی از وسایل شکستنی و یا حساس هستند. به همین دلیل جابجایی آنها مستلزم دقت و توجه بسیار زیادی است. همچنین روند بسته بندی آنها نیز متفاوت خواهد بود.

 

جابجایی درون شهری

در نهایت باید گفت آنچه موجب تمایز اتوبار تهرانپارس شده است رعایت اصول مشتری مداری است. بنابراین در بسیاری از مواقع شرکت زرین بار، فارغ از عوامل ذکر شده در بالا، قیمت جابجایی را بر اساس توان مالی و شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه تعیین می کند. همین امر موجب شده است که این شرکت در شرق تهران به محبوبیت و اعتبار دست یابد.

از دیگر شعبات نزدیک به باربری تهرانپارس ، اتوبار پیروزی می باشد . در و نزدیک ترین باربری حومه ، باربری پردیس می باشد .