باربری

صفحه ساز رسالت

باربری
اتوبار رسالت دارای انواع وانت بار و نیسان بار می باشد استفاده نمودن از وانت بار و نیسان بار جهت حمل و نقل وسایل نیمه سنگین کاملاً به صرفه‌تر از خاورهای مسقف می باشد چرا که این وسیله نقلیه استاندارد هزینه کمتری دارد و شما می توانید با کمترین هزینه یک وسیله ی نیمه سنگین خود مثل یخچال را از مبدا به مقصد مشخص جابجا نمایید تمامی وانت بارها و نیسان بارهای این باربری مجهز به تجهیزات استاندارد بوده و برای جابجایی بهترین گزینه می باشد و دارای وانت بار کاملا پیشرفته در زمینه اسباب کشی بوده که مجهز به پتو و طناب میباشد تمامی وانت بارها همراه با کارگر مورد نیاز به محل مورد نظر ارسال می‌شوند و هدایت این قبیل از وسایل نقلیه بر عهده رانندگان با تجربه می باشد بارچینی بار بر پشت وانت بار و نیسان بار نیز بر عهده راننده با تجربه بوده چرا که راننده با داشتن تجربه لازم در زمینه بارچینی بار می‌تواند خدمات مربوط به بارچینی بار را با دقت عمل بالا برای شما مهیا نماید و این تضمین را به شما نماید که وسایل با ارزش شما در صحت و سلامت کامل به مقصد مورد نظر هدایت می شوند حمل بار با وانت بار کاملا به صرفه بوده و شما میتوانید در هر زمان که نیاز به جابجایی باری را داشتید با یک تماس تلفنی با کمترین هزینه ممکن وسیله نقلیه خود را انتخاب نموده تا در زمان مشخص همراه با تجهیزات در محل مورد نظر آماده ارائه سرویس باشد این باربری دارای وانت بار - نیسان بار - برای حمل بار نیمه سنگین می باشد
باربری رسالت
اتوبار زرین بار توانسته است با در اختیار داشتن انواع تجهیزات بسته بندی یک بسته بندی کاملا با میفیت همراه با کارگر حرفه ای را در اختیار ساکنین تهران و مشتریان خود قرار بدهدتمامی خدمات ما شامل بسته بندی حرفه ای و کاملا پیشرفته با استفاده از تجهیزات مدرن می باشد این بسته بندی یک کمک کاملاً بزرگی برای افرادی می باشد که زمان کافی برای جمع آوری بسته بندی لوازم منزل خود و به خصوص لوازم بزرگ مثل یخچال و مبلمان و لوازم آشپزخانه را ندارند ما توانسته‌ایم در طی یک روند کاملاً پیشرفته و برنامه‌ریزی شده تمامی تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی لوازم منزل همه شما را مهیا نمایی و با هماهنگی‌های صورت گرفته شده در زمان مشخص به تیم حرفه ای خود را به محل مورد نظر ارسال نموده و با استفاده از تجهیزاتی مثل کارتون های پنج لایه های ضربه گیر نایلون  های حبابدار بسته بندی  ها را به بهترین کیفیت ممکن انجام بدهیم بسته بندی لوازم منزل بدین صورت می باشد که کارتون ها متناسب با ابعاد وسایل شما تهیه شده و با استفاده از ضربه گیرهای مخصوصوسیله مورد نظر پوشانده و با سلفون و چسب محکم شده و درون کارتون قرار می گیرند سپس درب آن ها  بسته شده و محتویات داخل آن بر روی کارتون نوشته می شود این امر سبب می گردد که شما در مقصد بتوانید هر جعبه را در محل مورد نظر خود قرار بدهید همین امر سبب می شود از هرگونه سردرگرمی رهایی یابید
باربری رسالت
باربری رسالت دارای وسایل نقلیه استاندارد مثل خاورهای مسقف و روباز جهت استفاده از این وسایل لازم به ذکر است که بگوییم تمامی خاورهای این باربری کاملا به صورت استاندارد بوده تا سلامت بار شما در طول جابجایی تضمین نماید این وسایل نقلیه کاملا مجهز و به آخرین سیستم های حمل و نقلی استاندارد می باشند و هدایت این قبیل از وسایل نقلیه توسط رانندگان با تجربه صورت می گیرد بهره گیری از تکنولوژی های کاملاً جدید سبب شده است که سبک جابجایی و حمل و نقل کاملاً تغییر یابد و نسبت به زمان قدیم جابجایی‌ها به راحتی هر چه تمام تر با استفاده از تکنولوژی های  به روز یک جابجایی کاملا تضمینی را داشته باشید معمولاً تمامی خاورها دارای سقف فلزی بوده که از هرگونه آسیب های احتمالی به بار شما را به حداقل برساند و شما در روز های بارانی و برفی می توانید به راحتی هرچه تمام تر وسایل منزل خود را به منزل جدید منتقل نمایید این باربری دارای خاورهای پنج و نیم متری خاور ۶ متری خاور ۷ متری ایسوزو می باشد خاور ها برای حمل و نقل درون شهری به حمل اثاثیه و اسباب کشی توسط این باربری استفاده می‌شود معمولاً برای باربری از خاور های ایسوزو و خاور های هیوندای بهره برده می شود شما می توانید تمام بارهای خود را در کمترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر برسانیم خودروهایی که برای حمل بار به شهرستان ها استفاده می‌شود معمولاً مجهز بوده و شامل خاور و کامیون و کامیونت ترانزیت و تریلی می باشد

باربری رسالت

اتوبار رسالت

باربری رسالت

یک روش موثر و کم هزینه و با اطمینان را به شما برای حمل بار شما از رسالت به تمام نقاط رسالت و ایران ارائه می دهد . یک راه حل موثر جهانی و کم هزینه به رفع تمام نیازهای حمل و نقل زمینی خود ارایه میدهد. از طریق یک شبکه جهانی بنام وب سایت زرین بار در بستر اینترنت جهانی به شما مردم شریف رسالت و ایران خدمات ارایه می دهد.

 

ارایه انبار موقت

اتوبار رسالت و باربری رسالت و اتوبار زرین بار

اجاره انبار | موقت | کانتینری | کوچک | برای وسایل منزل

با مجوز رسمی از اتحادیه

شماره ثبت : 42031

تمام نقاط تهران

زرین بار تهران هلدینگ ارائه خدمات اثاث کشی منزل  " صفر تا صد "  با زرین بار تهران

 • بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم اداری در رسالت
 • نظافت منزل در مبدا
 • بارچینی لوازم منزل در خاور
 • حمل و نقل درون شهری یا برون شهری
 • در صورت نیاز ارائه انبار موقت " اگر قصد مسافرت و یا انبار موقت لوازم خود رو دارید ...."
 • تخلیه در مقصد
 • لوله بازکنی و رفع گرفتگی احتمالی لوله ها در مقصد ( اعزام نیرو)
 • نظافت منزل شما در مقصد در صورت درخواست (اعزام نیرو)
 • تخلیه اثاثیه و بازکردن وسایل و نصب دوباره در مقصد

در سراسر رسالت و ایران قابلیت حمل بار شما رو دارد . چهار گوشه ایران ، با تیم باربری ما دیگر نگرانی ندارد. با مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل تهران از حرفه ای ترین راننده ها و بارچین ها و بسته بندی ها برای حمل و نقل و ارایه خدمات باربری برای تامین حمل و نقل کامل درب به درب و ترخیص کالا از گمرک در همه زمان ها فراهم می کند.

فن آوری های جدید بوجود آمده این این امکان را به ما می دهد که باربری های خود از طریق سیستم GPS مورد نظاره قرار دهید.

بسته بندی لوازم منزل و حمل و نقل و تحویل در محل

قابلیت حمل و نقل های متعدد انواع بار و تجهیزات و لوازم تولیدی شما رو با حمل بهترین وساءط حمل و نقل بروز ( کامیونت کامیون وانت نیسان ) با مدل های بالا و بیمه نامه های دولتی همراه با تدارکات آن ( اعم از بار چین ، باربر ، بسته بندی ) را دارد.

 مدیریت موارد فاسد شدنی :

برای حمل انواع مختلف بارها و اثاثیه امکانات ویژه دارد. اگر در بین بارهای شما مواد فاسدشدنی مثل انواع محصولات فاسد شدنی مانند ، گوشت تازه، محصولات لبنی، شکلات و غیره هستش تیم بسته بندی لوزام زرین بار تمام این موارد را در نظر می گیرد . و همیشه به پرسنل خود تاکید کرده است که برای رضایت مشتری و انجام نحوه درست کار این موارد را در نظر بگیرند.

خدمات ویژه و مدیریت پروژه

برای انجام پروژه ی حمل و نقل شما انواع راه حل های مفید را ارایه می دهد . راه هایی که امنیت ، آرامش ، صرفه جویی در وقت و هزینه برای شما عزیزان فراهم می آورد.

و منشور اخلاقی ما :

رضایت مشتری ؛ اخلاق مداری ، صداقت در کار ، رعایت حق الناس ، رعایت حق مشتری ، ادب و خوش اخلاقی تمام پرسنل را سرلوحه ی خود قرار داده است.

 نمودار ارسال :

اگر شما در نقطه A بر اساس و مایل به ارسال کالا از نقطه B به نقطه C، به راحتی می توانید این حمل و نقل های شخص ثالث و توزیع اتفاق برای شما را انجام دهد.

حمل و نقل چند وجهی:

سیستم حمل و نقل چند وجهی دارد و می تواند همزمان نیازی های شما رو به باربری و اتوبار و وانت بار و نیسان بار و بسته بندی را ارایه دهد. به صورت شبانه روزی و همراه با بیمه نامه دولتی و مجوز رسمی از اتحادیه مربوطه و حمل و نقل تهران.

 

باربری رسالت

باربری رسالت اگر دنبال یک اتوبار و باربری نوین ومهم تر از همه دارای مجوز که خیال شما رو از امنیت اثاث شما راحت کند با زرین بار تهران تماس بگیرید . متخصص هست در بسته بندی اثاثیه منزل .  همراه شماست برای حمل بار شما از منطقه رسالت به سراسر تهران و کشور حمل بار از رسالت به رشت و گیلان ، حمل بار به اصفهان ، حمل بار از رسالت به شیراز ، حمل بار از رسالت به کیش ، حمل بار رسالت به زنجان باربری رسالت همراه شماست برای حمل بار شما از منطقه رسالت به سراسر تهران و کشور حمل بار از رسالت به گلستان ، حمل بار به آبادان ، حمل بار از رسالت به اردبیل ، حمل بار از رسالت به مشهد ، حمل بار رسالت به قم و کلا به تمام مناطق تهران و ایران

اتوبار رسالت

اتوبار رسالت بسته بندی و اثاث کشی منزل و حمل بار و کارگر خالی را از زرین بار تهران که هم مجوز دارد بخواهید با ی تماس در کنار شما هستیم . بسته حرفه ای لوازم منزل و لوازم سازمان و ارگان ها را به ما بسپارید اتوبار زرین تهران شعبه در منطقه رسالت دارد . که تضمین یک اثاث کشی و حمل بار را به تمام نقاط تهران و ایران را دارد با تجهیزات کامل از نظر وسائط نقلیه دارای خاورهای مسقف و رو باز دارای وانت و نیسان و دارای کامیونت ها و کامیون های مجهز به کارتن و موکت کاری شده دارای بیشمار پتو می باشد .

باربری رسالت

باربری رسالت

باربری رسالت در 3 مرحله

یک ) بسته بندی لوزام منزل و یا بار

دو ) حمل و نقل و جابه جایی اثاثیه و یا بار

سه ) نصب و راه اندازی و چیدمان دوباره در مقصد

متخصص حمل اثاثیه خانه و محل کار و سازمان ها و شرکت ها با دارا بودن مجوز اتحادیه می باشد. و تنها اتوباری است که شما می توانید تمام نیازهای مربوط به حمل و نقل و جابه جایی اثاثیه منزل خود را برطرف نمایید. و با خیال راحت به فکر جابه جایی اثاثیه خود باشید . ما همواره به فکر این هستیم که چطور می توانیم بدون نفص و بدون هیچ گونه مشکلی اثاثیه و سایل و بارهای مشتریان گرامی را جابه جا نمایم.  با تجهیزات عالی و خوب در کنار شما هسنیم برای بسته بندی رویایی و حرفه ای توسط کادری حرفه ای و عالی . اگر به نظر شما یک باربری خوب باید وسایل حمل و نقل و بسته بندی و همچنین کارگران خوبی داشته باشد باید در جواب شما بگوییم که:

زرین بار تهران یکی از بهترین اتوبار تهران که دارای مجوز از اتحادیه اتوبار داران تهران می باشد.  همراه شما برای یک حمل بار و اثاثیه عالی بی نظیر با نیروی عالی در کنار شماست. ما همراه شما هستیم عالی ترین ها رو برای شما کنیم. اطمینان و امنیت را برای فراهم آوریم . با دیگر نگران آسیب رساندن ، سرقت و هر گونه نگرانی به لوازم خود نباشید . چون ما تعهد دادیم که برای مردم بهترین باشیم و می دانیم تمام امور ما دارد رصد می شود .  هدفش این است با راهنمایی ها و پیشنهاد های همشهری های تهرانی ، آرامش رو برای شما فراهم آورد. ما در کنار شما هستیم برای یک حمل و نقل عالی و کم استرس . باربری رسالت برای شما فراهم می کند یک بارکشی حرفه ای و کم دردسر .

 

اگر نیاز دارید به یک باربری و اتوبار با مجوز رسمی که خیالتان از بابت امنیت اثاث کشی منزلتان راحت باشد حتما با ما تماس بگیرید. با کادر مجرب و متعهد و با ایمان و خوش اخلاق همراه شماست برای یک اثاث کشی منحصربفرد -  با دارا بودن امکانات عالی و از جمله کامیونت - کامیون - کانتینر - وانت - نیسان - با سابقه ی طولانی در کنار شماست. باباربری زرین بار ما باشید برای یک اثاث کشی رویایی و اروپایی .  با سالها تجربه کاری و عالی احساس ارامش و امنیت را برای شما به ارمغان می آورد. برای جابجایی بار از تمام نقاط تهران برای تمام نقاط تهران یا ایران . با بسته بندی عالی و حرفه ای همراه با پتو و لوازم حرفه ای بسته بندی و کادر متخصص بسته بندی.  با کارگرانی با اخلاق و حرفه ای در کنار شماست . با وسائط نقلیه ی حرفه ای در کنار شماست با تجهیزات حرفه ای در کنار شماست .

اتوبار رسالت

اتوبار رسالت اگر نیاز دارید به یک باربری ارزان در رسالت و همچنین با مجوز رسمی که خیالتان از بابت امنیت اثاث کشی منزلتان راحت باشد با ما تماس بگیرید.  با کادر مجرب و متعهد و کاری و دلسوز همراه شماست برای یک اثاث کشی زیبا و عالی  با دارا بودن امکانات عالی و از جمله وانت بار- نیسان بار - کامیونت - کامیون - کانتینر- با سابقه ی طولانی در کنار شماست. با باربری ما باشید برای یک اثاث کشی زیبا و عالی .  با سالها تجربه کاری و عالی احساس ارامش و امنیت را برای شما به ارمغان می آورد.  برای جابجایی بار از تمام نقاط تهران برای تمام نقاط تهران یا ایران . با بسته بندی عالی و حرفه ای همراه با پتو و لوازم حرفه ای بسته بندی و کادر متخصص بسته بندی.  با کارگرانی با اخلاق و حرفه ای در کنار شماست . با وسائط نقلیه ی حرفه ای در کنار شماست با تجهیزات حرفه ای در کنار شماست . با نیروی عالی در کنار شماست. ما در کنار شما هستیم بهترین ها رو نصیب شما کنیم. امنیت را برای فراهم آوریم . با زرین بار دیگر نگران خدایی نکرده سرقت و یا آسیب رساندن به لوازم خود نباشید . چون ما تعهد دادیم که برای مردم بهترین باشیم . اتوبار و باربری رسالت امید دارد با راهنمایی ها و ارشاد شما ، بهترین ها رو برای شما فراهم آورد. ما در کنار شما هستیم برای یک اثاث کشی بی دغدغه و عالی . باربری رسالت برای شما فراهم می کند یک بارکشی عالی و حرفه ای .

 آیا قصد دارید در کوتاهترین زمان ممکن وسیله ای که از قسمتی از شهر به مکان دیگر نقل مکان دهید ؟

بهتراست برای راحتی و ایمنی در حمل ونقل از مجموعه ما استفاده نمایید در کوتاه ترین زمان ممکن بعد از پایان تماس شما تیم ما در محل مورد نظر حاضر شده و اقدام به سرویس دهی به مشریان می کند.

باربری رسالت ارسال کارگر به همراه ماشین از دیگر امتیازات بارز این مجموعه می باشد شما عزیزان متناسب به نیاز خود می توانید تعداد کارگران درخواستی خود را از ما بخواهید حمل و نقل اثاثیه منزل همراه با یک بارچینی کاملا حرفه ای با وانت یک ماشین حمل و نقلی به حساب می آید و معمولا برای جابجایی بار به صورت درون شهری از آن استفاده می شود این ماشین به عنوان سریع ترین ماشین حمل و نقل محسوب می باشد این مجموعه با خدمات رسانی شبانه روزی در تلاش است سرویس ها و خدمات مناسبی را در اختیار شهروندان عزیز تهرانی قرار دهد امروزه به علت فراوانی حمل بار از نقاطی به نقطه دیگر مخصوصا در شهر تهران درخواست به  افزایش پیدا کرده و روزانه درخواست ها در جهت رفع این نیاز بسیار می باشد گروه حرفه ای ما با در اختیار داشتن تعداد باربری رسالت های بالا جهت رفع نیاز شما در راستای دسترسی راحت ارائه خدمات سریع همراه با قیمتی و نرخی مناسب همراه شما بوده تا لبخند رضایت را تقدیم شما نماید .

حمل و نقل انواع گاوصندق – سایدبای ساید – میز ناهارخوری – زیرتلویزیون – کمد لباس – وسایل آشپزخانه – فرش و...

 باربری رسالت

باربری رسالت

باربری رسالت حمل اثاثیه  و بار به صورت ارزان در رسالت ،  همراه با کارگران مجرب امروزه به دلیل مشغله کاری متعدد و نیاز خانواده ها به وسایل و افزایش روز افزون جمعیت و تنوع در اجناس کار حمل و نقل درخواسب بسیاری را به همراه دارد برای حمل راحتی اجناس بهتر است این کار را به تیم حرفه ای و رانندگان باتجربه  بسپارید در کنار شما هستیم تا به نیازهای شما پاسخی مثبت بدهیم حمل بار کلیه اجناس شرکت های پخش همراه با قیمتی ارزان مطابق با نرخ اتحادیه شیوه های برنامه یزی صحیح حضور به موقع ماشین حمل در محل مورد نظر ارسال کارگر سالم و فعال همراه با اخلاقی شایسته همراه با ماشین

دارای شعبات متعدد در تمامی مناطق تهران همراه با شماره های رند دارای وب سایت رسمی در اینترنت و شبکه های مجازی دسترسی آسان مشاوره رایگان برای حمل و نقل کالاهای اداری و تجاری حمل و نقل اثاثیه و بار با زرین بار تهران

انتقال انواع بار به سایر شهرستان ها همراه با بیمه نامه با ما دیگر نیازی نیست برای حمل بار درخواسب ماشین های بزرگ با هزینه بالا را درخواست کنید در کنار شما هستیم تا با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی شما خدمات ارزشمندی را تقدیم شما نماییم رضایت مندی مشتریان در اولویت های کاری خود قرار داده ایم و همواره با تکیه بر این امر مهم تواسته ایم با یک مجموعه موفق و پایبند پاسخی درست به نیازهای مشتریان بدهیم کافی است تنها با ما تماس بگیرید حمل انواع بار سبک و سنگین به تمامی نقاط تهران همراه با تجهیزات بسته بندی ویژه و رانندگان با تجربه استفاده از طناب و پتو در بارچینی بار در پشت باربری جابجایی بدون دغدغه با زرین بار

 

اتوبار رسالت

اتوبار رسالت خدمات بین شهری ( حمل بار به شهرستان ها ) / کارگران مجرب در باربری تهران باربری پیشتاز همراه با سابقه کار در پروژه های بزرگ در شهر بزرگ  همراه با شعبات متعدد در حوالی محل زندگی شما / شماره تماس های رند  شیوه خدمات رسانی زرین بار تهران این باربری دارای چارت برنامه ریزی دقیق به همراه جدول زمان بندی دقیق برای انواع بسته بندی و تقسیم کار بین تیم همکاری برای یک اثاث کشی به صورت کاملا حرفه ای همراه با شیوه های مدرن کاملا اصولی و با رعایت نکات مهم در بسته بندی انواع کالای و وسایل شکستنی و کریستال می باشد.

این باربری دارای مجوز رسمی بوده و  برای بالا بردن ضریب ایمنی در حمل چنین وسایلی کارتن های مخصوصی را برای وسایل شما تدارک دیده تا هر وسیله به صورت دقیق و متناسب با ابعاد و اندازه خود در جای خود قرار بگیرند برای پر نمودن فضای خالی بین وسایل در داخل کارتن از حوله های نرم – فوم های ضربه گیر و روزنامه استفاده می کنند بعد از بسته بندی ، وسایل به ترjیت وزن و اندازه خود توسط کارشناسان مخصوص بارچینی در پشت ماشین های جدید و کاملا موکت کاری شده اعم از خاورهای روباز و مسقف وانت بار با سیستم های استاندارد نیسان بار چیده و بارچین می شوند این چیدمان و بارچینی کارتن های اثاث کشی به گونه ای چیده می شود که در مسیر های طولانی و در پیچ و خم های بین راهی وسایل بدون کوچک ترین شکستگی به مقصد مورد نظر برسند حمل و نقل با آشنایی کامل به تمامی مناطق  و شناسایی تمامی خیابان ها بهترین مسیر ها را برای اثاث کشی وسایل شما انتخاب می کند .

دیگر نگران این که مستاجر هستید و قرار است سالانه جابجا شوید نباشید ما در کنار شما هستیم که در اولویت اول از ایمنی وسایل شما حفاظت کنیم و بدون دغدغه روحی و جسمی شما اثاثیه شما را به منزل جدید انتقال دهیم پس بهتر است گوشی را بردارید و با شماره های ثابت باربری زرین تهران تماس بگیرید .

باربری رسالت خدمت گذار همیشگی شما هستیم و این انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان بوده که در عملکرد ما سازنده بوده و توانسته ایم در این عرصه به موفقیت برسیم شیوه های اجرای نوین عملکردهای سازنده در خدمات و سرویس رسانی 24 ساعته این شرکت باربری را همواره پیشتاز سایر شرکت های باربری قرار داده تمامی عوامل و کارکنانی که در این شرکت باربری در حال خدمت رسانی می باشند .

دارای اخلاق نیکو و شایسته بوده اند و همواره در تلاشند رضایت شما را جلب نمایند حمل بار های اداری و تجاری به سایر شهرستان ها همراه با بیمه نامه و بارنامه معتبر در صورت بروز هرگونه مشکل در حمل و نقل و شکستگی وسایل می توانید تمامی خسارات های وارده را از شرکت باربری در یافت نمایید هزینه های حمل و نقل و نرخ اثاث کشی متناسب با نرخ اتحادیه بوده / شبانه روزی / درون شهری / برون شهری / سرویس vip / خاور / نیسان بار / وانت بار / کامیونت بار

باربری رسالت

باربری رسالت

باربری رسالت دارای مجوز رسمی و سابقه ی زیاد در امر حمل اثاثیه  و بار  ، همراه با کادری مجرب می باشد و  در بسیاری از پروژه های بزرگ اثاث کشی در سطح شهر بزرگ تهران ایفای نقش نموده است .

شرکت کاملا پیشرفته دارای انواع مدرن ترین و مجهزترین وسایل نقلیه استاندارد همراه با وانت به همراه تعداد کارگران مشخص متناسب با نیاز مشتریان  و نیسان می باشد و  جهت حمل و نقل وسایل و بارهای سبک و سنگین به صوت کاملا حرفه ای و با دارا بودن رانندگان آشنا به مسیر و تمامی مناطق تهران عبور از مسیرهای کم ترافیک و به همراه بهترین بارچین ها و قوی ترین تیم جهت بسته بندی استفاده می نماید جهت پیچیدن و ایمن سازی کالاها اداری و تجاری و وسایل شکستنی در حمل و نقل های بین شهری و درون شهری بخصوص برای حمل وسایلی از قبیل :

کمد های دکوری بوفه هایی که دارای شیشه شکستنی و بزرگ می باشند.

برای حمل چنین وسایلی که دارای شیشه می باشند باید دقت بیشتری به عمل بیاید بخصوص برای خانواده هایی که در ساختمان هایی با پله های زیاد زندگی میکنند برای حمل نکاتی که باید توجه کنید :

درب ها و شیشه ها باید محکم در جای خود بسته بشوند تا با حرکت ماشین های حمل نقل ( وانت بار – خاورهای مسقف ) ضربه ای به آن ها وارد نشود. زیرا این امر باعث شکسته شدن یا ترک خوردن شیشه ها می شود .

استفاده از چسب های نواری سیاه و محکم و همچنین ضربه گیرو فوم های مخصوص اثاث کشی کمک بسیاری در این امر می کند لازم به ذکر است اگر قصد جابجا کردن چنین وسایلی را دارید بهتر است اثاثیه حساس و شکستنی و مهم خود را توسط یک باربری مظمئن و شناخته شده و معتبر جابجا نمایید باربری که وسایل شما را بیمه نموده تا در صورت بروز هرگونه مشکل در حمل و نقل و شکستن یا از بین رفتن وسایل خود تعهد کند که خسارات و هزینه آن را به شما برگرداند. تیم حرفه ای با روحیه همفکری و همکاری بالای همراه با دارای سابقه بالا و موثر در زمینه باربری های درون شهری و برون شهری و جابجایی بسته بندی های وسایل بزرگ و ریز آشپزخانه توانسته است خدمات ارزنده ای را در اختیار مشتریان عزیز و خانواده های محتریم تهرانی قرار دهد داشتن یک هدف مشخص و متمرکزشدن در هر زمینه ای و برای شروع به هرکاری به خصوص در کارهایی که قرار است چندین نفر با همکاری هم کاری را آغاز کنند لازم و ازجمله مسائل مهم به شمار می آید هدف در هر کاری پایه و اساس آن بشمار می آید و توجه به این امر از لزومات می باشد .زرین بار توانسته با یک برنامه ریزی با هدفی مشخص خدمات و سرویس های مناسبی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد فعالیت 24 ساعته و بخصوص در روزهای تعطیلات از بزرگ ترین امتیازات این باربری محسوب می شود و همین امر سبب گردیده هر ساله به تعداد مشتریان این باربری افزوده شود .

ر خدمت شما عزیزان می باشد تا در صورت نیاز و یا برخورد با مشکلی در رابطه با حمل و نقل انواع وسایل سنگین و سبک به صورت درون شهری و برون شهری تنها با یک تماس با نیاز خود را برطرف سازید این باربری دارای نرخ ثابت بوده و تمامی هزینه هایی مه از مشتری و خانواده های عزیز دریافت می کند ثابت بوده شما گرامیان می توانید قبل از هرگونه اثاث کشی و جابجایی از مشاوره رایگان این اتوبار رسالت بهره مند شوید مجهز به انواع وسایل بسته بندی و جابجایی همراه با کارگران و تیم حرفه ای با کادری زبده و با اخلاق با سیستم حمل و نقل نوین انواع خاورهای مسقف و جادار انواع بارچین های حرفه ای در خدمت شما عزیزان هستیم.

وانت بار رسالت

 

در خدمت شما عزیزان می باشد تا در صورت نیاز و یا برخورد با مشکلی در رابطه با حمل و نقل انواع وسایل سنگین و سبک به صورت درون شهری و برون شهری تنها با یک تماس  نیاز خود را برطرف سازید این  وانت بار در رسالت دارای نرخ ثابت بوده و تمامی هزینه هایی مه از مشتری و خانواده های عزیز دریافت می کند ثابت بوده شما گرامیان می توانید قبل از هرگونه اثاث کشی و جابجایی از مشاوره رایگان این وانت بار بهره مند شوید مجهز به انواع وسایل بسته بندی و جابجایی همراه با کارگران و تیم حرفه ای با کادری زبده و با اخلاق با سیستم حمل و نقل نوین انواع خاورهای مسقف و جادار انواع بارچین های حرفه ای در خدمت شما عزیزان هستیم.

 

نیسان بار رسالت

اتوبار رسالت در خدمت شما عزیزان می باشد تا در صورت نیاز و یا برخورد با مشکلی در رابطه با حمل و نقل انواع وسایل سنگین و سبک به صورت درون شهری و برون شهری تنها با یک تماس  نیاز خود را برطرف سازید این  نیسان بار در رسالت دارای نرخ ثابت بوده و تمامی هزینه هایی مه از مشتری و خانواده های عزیز دریافت می کند ثابت بوده شما گرامیان می توانید قبل از هرگونه اثاث کشی و جابجایی از مشاوره رایگان این نیسان بار بهره مند شوید مجهز به انواع وسایل بسته بندی و جابجایی همراه با کارگران و تیم حرفه ای با کادری زبده و با اخلاق با سیستم حمل و نقل نوین انواع خاورهای مسقف و جادار انواع بارچین های حرفه ای در خدمت شما عزیزان هستیم.

باربری در رسالت

اتوبار بدون کارگر در رسالت

ما در جهت ارایه خدمات باربری یک وب سایت را طراحی کردیم توضیحات لازم را برای راهنمایی شما در آن قرار داده ایم تا شما عزیزان بتوانید هرچه در توان دارید را به کسب اطلاعات کافی بپردازیم شما با شماره هایی که در سایت قرار داده ایم با ما تماس بگیرید ما راهنمایی های لازم اعم از

 • نرخ حمل و نقل

 • مقدار باری که می شود جابجا کرد

 • نوع وسیله نقلیه که نیاز شما را برطرف می کند.

خلاصه تمام اطلاعاتی که شما نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهیم با سیستم بسیار قوی و کارآزموده آماده ارئه خدمات به اشخاص حقیقی  می باشد ما بر آن هستیم تا نیاز های شما عزیزان را به هر نحو ممکن برطرف نمائیم اگر بار کوچکی دارید که نیاز دارید از یک منطقه از تهران به منطقه ی دیگر و یا از تهران به دیگر شهرستان منتقل شود ما در کنار شما عزیزان هستیم با ما تماس بگیرید با شماره هایی که در داخل وب سایت به آن اشاره کرده ایم باربری زین بار تهران با مجوز اتحادیه در خدمت شما عزیزان می باشد.

 

به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان می باشد  دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران به صورت مجهز آماده ارئه خدمات برتر حمل بارهای کوچک شما از مبدا به مقصد می باشد ما با سال ها تجربه در این زمینه آماده ایم تا شما عزیزان را به بهترین نحوه ممکن یاری رسانیم با ما باشید تا دیگر نگران حمل و نقل بارهای کوچک خود نباشید با دارا بودن کادری قوی و زبده و کاردان در خدمت شماست با شناخت کافی از کلیه مناطق تهرا چه مناطق شمال تهران چه مناطق رسالت و یا غرب و مرکز و جنوب تهران با ارائه قیمت های اتحادیه ما برای انواع بارهای ریز و کوچک شما اعم از :

 • تلویزیون

 • مبلمان

 • کمد

 • پوشاک

 • یخچل

 • ساید بای ساید

 • و غیره

طرح و برنامه ی ویژه داریم سیستم حمل و نقل در این است که هدف و سرمشق و سرلوحه ی کارما فقط کسب رضایت مشتری می باشد ما تلاش می کنیم هرچه در توان داریم را برای انجام فرایند کار شما انجام دهیم باربری تهان با کادری زبده و با اخلاق با سیستم حمل و نقل نوین اعم از

 • وانت بار رسالت

 • نیسان بار رسالت

 • خاوررسالت

 • کامیونت رسالت

 • کانتینررسالت

در جهت بسته بندی حمل و نقل نصب و راه اندازی در خدمت شما باشد.

اتوبار در رسالت

باربری رسالت باربری و اتوبار زرین بار تهران با مجوز از اتحادیه در خدمت شما عزیزان برای ارئه خدمات حمل اثاثیه منزل حمل اثاثیه حمل جهیزیه ،حمل لوازم اداری، حمل لوازم سازمانی ، حمل لوازم ارگانی، حمل لوازم موسسات مالی و اعتباری ، حمل هرگونه بار ریز و درشت بسته بندی لوازم منزل ، نظافت منزل در تمام مناطق تهران رسالت شمال مرکز جنوب غرب تهران ما در کنار شما عزیزان هستیم تا بتوانیم جدیدترین روش های بهینه و ارزان و کم ریسک پذیر جابجایی حمل و نقل لوازم خانگی مردم را به مقصد برسانیم ما می دانیم دغدغه اثاث کشی منزل جز دغدغه های زیاد همه مردم تهرانی می باشد هم هزینه زیاد آن از آن مهم تر ترس از وارد شدن صدمه به لوازم آشپزخانه پذیرایی دکوراسیون ویترین لوستر ها و غیره .. می دانیم که شما عزیزان را به دلهره خاصی می اندازد اما نگران نباشید باربری زرین تهران در خدمت شما عزیزان است با مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران با سال ها تجربه

 

 • تجهیزات عالی

 • وسائط نقلیه به روز مسقف

 • که دارای کارتن ها و پتو های مخصوص نگهداری

 • بارچین های حرفه ای

 • رانندگان زبده

در کنار شما هستیم که دیگر نگران حمل اثاثیه خود نباشید از هر نقطه از تهران به نقاط دیگر تهران پایتخت و دیگر شهرستان های ایران عزیز با یک تماس دریافت مشاوره های لازم و رایگان می توانید جهت بهره گیری از یک باربری و اتوبار منصف با تجربه از همه مهم تر دارای جا ومکان مشخص دارای مجوز اتحادیه دارای سال های زیاد تجربه دارای نیروی مخصوص بسته بندی دارای نیروی مخصوص نظافت و بهداشت در خدمت شما عزیزان هستیم تا بهترین روش های باربری در باربری رسالت ما بهترین نیروهای خود را برای کسب رضایت شما به مل اعزام می کنیم انواع خاورهای مسقف و جادار انواع بارچین های حرفه ای ئر خدمت شما عزیزان می باشد.

اتوبار با سابقه در رسالت

 

اتوبار رسالت با کادری نوین و با تجهیزات عالی به همراه کارگران و نیروی کار بلد و زبده به همراه مجوز از اتحادیه دارای دفتر و مکان ثابت به همراه شماست ما در کنار شما هستیم تا بهترین ها را برای شما فراهمم کنیم باربری رسالت با سالها سابقه و تخصص در زمینه مل و نقل و باربری وبسته بندی اثاثیه منزل برای ایفای نقش خود در زمینه باربری و حمل و نقل در کنار شما عزیزان می باشد اگر در گوگل به دنبال یک باربری دارای مجوز از اتحادیه می گردید با ما همراه باشید ما در کنار شما هستیم تا بهترین ها را برای شما عزیزان فراهم کنیم از آنجایی که ما با توجه به شناختی که کار و سختی های کار بسته بندی اثاثیه منزل داریم و این که می دانیم شما عزیزان خیلی نسبت به وسایل گرانبهای خود حساسیت دارید و دوست دارید که لباس و اثاثیه و لوازم خانگی شما به نحو احسن و در سلامتی کامل جابجا شود لذا ما با توجه به تمام این صحبت ها در کنار شما عزیزان هستیم فقط کافیست که یک بار تماس بگیرید و از خدمات باربری زرین بار تهران استفاده نماید باربری زرین بار تهران همراه شماست.

حمل و نقل رسالت در خدمت شما عزیزان می باشد تا در صورت نیاز و یا برخورد با مشکلی در رابطه با حمل و نقل انواع وسایل سنگین و سبک به صورت درون شهری و برون شهری تنها با یک تماس با باربری شمیران نو نیاز خود را برطرف سازید این باربری دارای نرخ ثابت بوده و تمامی هزینه هایی مه از مشتری و خانواده های عزیز دریافت می کند ثابت بوده شما گرامیان می توانید قبل از هرگونه اثاث کشی و جابجایی از مشاوره رایگان این باربری بهره مند شوید مجهز به انواع وسایل بسته بندی و جابجایی همراه با کارگران و تیم حرفه ای با کادری زبده و با اخلاق با سیستم حمل و نقل نوین انواع خاورهای مسقف و جادار انواع بارچین های حرفه ای در خدمت شما عزیزان هستیم .

 

باربری حوالی در رسالت

 باربری رسالت کاملا حرفه ای به همراه جدیدترین و مجهزترین وسائط نقلیه با کارگران و کادری که لیاقت خود را در امر باربری و حمل اثاثیه ثابت نموده اند این باربری دارای سیستم مدیریتی قوی بوده که سبب شده کارها با نظم خاصی به انجام برسند برنامه ریزی موفق و شناخت دقیق نیازهای تک تک مشتریان از اهداف والای ما می باشد دست در دست هم داده ایم تا خدمات و سرویس های مناسبی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم در اختیار قرار دادن وانت بار  جهت حمل بارهای سبک در سطح شهر خدمات رسانی سریع با دریافت هزینه اندک مشتریان را به خود جلب نموده و سبب موفقیت گروه حرفه ای اتوبار رسالت شده است فعالیت شبانه روزی - حمل بار سنگین و نیمه سنگین - داشتن اخلاق شایسته - حمل گاوصندق های اداری و خانگی - دارای خاورهای مسقف و روباز - کامیون ترانزیت جهت حمل بار به سایر شهرستان ها

باربری حوالی رسالت دنیال نمودن اهداف بلند مدت در چهار چوب قوانین و پیروی نمودن از رهبر گروه برنامه ریزی و تقسیم کار عادلانه از برجسته ترین امتیازاتی می باشد که می توان به گروه حرفه ای اتوبار حوالی رسالت نسبت داد جایگزین نمودن روش های جدید باربری بجای روش های قدیمی سبب شده سرعت عمل در کارها بالا رفته و کیفیت و بهبود کارها نیز خیلی بهتر شود در زمان های قدیمی خانواده ای که قصد داشت اثاث کشی کند معمولا یک ماه مانده به جابجایی درگیر تهیه کارتن و جعبه های مناسب برای وسایل خود بود اما امروزه با پیشرفت و تکنولوژی های روز دنیا بیشتر باربری ها خود تهیه کارتن ها را برعهده دارند و با در اختیاز گذاشتن چنین سرویس ها و خدماتی به مشتریان رضایت تک تک آنان را جلب می نمایند

تمامی فعالیت های اتوبار زرین رسالت به صورت شبانه روزی بوده و حتی در ایام تعطیلات نیر ما به مشتریان و خانواده های عزیز سرویس و خدمات ارائه می دهد سرویس دهی ها همه به صورت قانونی بوده و و کارها با نظم و برنامه ریزی تعیین شده پیش می روند کارگران و اعواملی که در این اتوبار در حال فعالیت کردن می باشند از نظر اخلاقی تایید شده اند و پس از سپری نمودن دوره های آموزشی وارد کار می شوند بسته بندی ها و کارهای حمل بار  به درستی و در زمان مقرر به اتمام می رسند ما کنار شما هستیم تا با خیال راحت بدون کوچک ترین دغدغه ای جابجا شوند اتوبار رسالت   نمونه و کاملا کارآمد در عرصه حمل بار به صورت درون شهری و برون شهری

باربری زرین در رسالت

حمل و نقل رسالت با دارا بودن انواع وسایل نقلیه آماده و مجهز و همچنین با دارا بودن کادری حرفه ای و آموزش دیده، اثاث شما عزیزان را بسته‌بندی نموده  و با بیمه سلامتی انتقال ایمن آن را تضمین می نماید . بیمه باربری و بیمه کالا بر اساس قوانین موجود در بیمه نامه بین مشتری و شرکت باربری تنظیم شده تا در صورت آسیب دین کالا و وسایل با ارزش شما، خسارات وارده را به طور کامل دریافت نمایید . از دیگر سرویس ها باز کردن و چیدمان وسایل شما عزیزان در منزل جدید می باشد. همه ساله با توجه به بازخورد موثر شما عزیزان، نکات و امکانات جدیدی را جهت حمل بار و اثاث کشی وسایل منزل به صورت مطلوب‌تر و با هدف جلب رضایت مشتری به تیم و گروه حرفه ای خود آموزش می دهد .

با رعایت کردن نکات ایمنی در جابجایی کالا و اثاثیه منازل و باربری‌های تجاری شرکت ها به صورت درون شهری ، برای جابه‌جای نمودن اقلام سنگین از جک پالت، استاکر و تسمه مخصوص حمل بار استفاده می نماید. این شرکت باربری با بسته بندی نمودن لوازم، در کارتن‌های 54 لایه و با بکارگیری فومهای مخصوص ، جداسازی نمودن لوازم ریزتر از وسایل درشتتر ، بسته‌بندی کاملا دقیق و حساب شده و با بکارگیری کارگران خوشرو و کاملا مجرب، جابه‌جایی بدون دغدغه را برای راحتی و آسایش شما عزیزان فراهم نموده است.  با بکارگیری انواع بسته‌بندی‌های مورد استفاده بر اساس خواسته شما و نوع بار که قارار است بسته بندی شود از تجهیزاتی همانند: بابل رپ، استرچ رپ، وکیوم های ضربه گیر، لایف پک، کارتن‌های لباس استفاده مینماید در بسته‌بندی های وسایل خاص و ظریف تر برای جلوگیری از شکستگی و ضربه دیدن احتمالی که در بارچین نمودن وسایل در پشت ماشین های حمل و نقل و جابجایی رخ ‌اقدامات رفه ای بکار می بندد . با بالاترین دقت و با بهترین تجهیزات و تیم حرفه ای استفاده میکند تا ، اقلام شکستنی را در جعبه قرار داده و در کف جعبه‌ها و فضاهای خالی از ضربه گیرهای مخصوص (فوم - نایلون های حباب دار - روزنامه - حوله و...) استفاده می‌کند.

 

 

اتوبار رسالت:

یکی از مهم ترین عوامل در باربری ها که از هم متمایز کردن قیمت باربری است . این قیمت باربری نه تنها برای باربری و مستاجر هم حائز اهمیت هست که در حال اثاث کشی هست . یک توصیه دارم برای مستاجران که گول قیمت های پایین را نخورند که هر ارزانی و یا قیمت پایین حتما یک علت دارد و بی دلیل نیست شاید در نحوه انجام کار نوع رفتار با شما و هزاران دلیل دیگه دارد این ارزونی ، ولی همیشه حواستان باشد که بخاطر یه درصدنسبی کم اثاث منزلتان و وسایل منزلتان را به هشان صدمه و یا خسارت بزنیم که جبران ناپذیر باشد و بعد از جا به جایی پشیمانی برای شما بماند به مشتریان گرامی این نوید رو می دیم که در باربری رسالت تمامی قیمت ها به نرخ اتحادیه هست البته بخشی از آن به مسافت جابه جایی مبدا و مقصد ارتباط دارد یکی از عوامل قیمت حجم و وزن کالا و یا تعداد کارگران که شما را یاری می کنند که جابه جایی صورت می گیرد تمامی این قیمت ها دخیل است .

 

از عواملی که در قیمت دخیل است که در ادامه مطلب برایتون توضیح می دم این موارد عبارت اند از :

حجم و وزن کالا: این مورد خیلی مهم است زیرا که معلوم شود که شما به په ماشینی نیاز دارید برای این که متوجه این مورد بشین یک مثال می زنم که شما فرض کنید که یک بار و یا اثاث منزلی دارید که حجم و وزن کالای شما به نسبت یک نیسان هستش بعد شما آن بار رو با خاور و یا کامیونت آن رو جا به جا کنیم به مراتب معلومع که هزینه اضافی برای ما در راه دارد و برایمان گران تموم خواهد شد. حتما حتما در انتخاب دستگاه مورد نظر دقت یادی را باید داشته باشید که هزینه اضافی برایتان نداشته باشد.

یکی از مواردهای دیگر مسافت مبدا و مقصد هستش که در تعیین قیمت تاثیر بسزایی دارد به عنوان مثال اگر جا به جاییتان از محله تجریش به پاسداران باشد مسافت طی شده هزینه های نختلفی دارد و حتما قیمت و کرایه باربری متناوب هستش و حتما با مسافت تعیین می شود . موارد های دیگر هم در قیمت دخیل است و تاثیر گذار هستن .

اتوبار رسالت حمل بار و اثاثیه در سطح شهر همراه با تیمی متخصص دارای کارگران مجرب و آموزش دیده این باربری جز بزرگترین شرکت های حمل و نقل در سطح شهر تهران میباشد که آماده ارائه خدمات جابجایی و اساسی و حمل وسایل اداری به هر نقطه شهر تهران می باشد تخصص اصلی این باربری ارائه خدمات و حمل بار بین شهری می باشد کیفیت انجام کار و خدمات از جمله ویژگی‌های برجسته این باربری محسوب می گردد شما می توانید بدون هیچ گونه نگران اسباب و اثاثیه خود را به محل مشخص جابجا نمایید ما همواره آماده جابجایی منازل اداره جات سازمان های خصوصی و دولتی فروشگاه‌ها در کوتاهترین زمان ممکن با بهترین کیفیت هستیم خدمات بسته بندی اثاثیه منزل طبق روش های نوین و به صورت روش های اروپایی انجام می‌گیرد و از تجهیزات نوین و کارتون های با ضخامت بالا استفاده می گردد همچنین ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین خدمات بسته بندی در سطح شهر تهران هستیم هدف ما جلب رفاه و رضایت شما عزیزان میباشد تمامی هزینه های دریافتی از مشتریان کاملا منصفانه و طبق تعرفه اتحادیه می باشد

photo 2019 10 28 23 04 16 450x500

مشاوران ما به صورت شبانه روزی از طریق شماره تماس های درج شده در وب سایت آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند ما همواره سلامت بار و اساسی شما را تضمین می نماییم و این جابه‌جایی معمولاً توسط گروه کاملا متخصص با بارنامه و ضمانت نامه صورت می گیرد ارائه خدمات در شمال تهران جنوب تهران مرکز تهران غرب تهران و رسالت هستیم و با ایجاد شعبات متعدد در تمامی مناطق دسترسی به اتوبار رسالت را آسان نموده ایم ارائه خدمات حمل بار به صورت شبانه روزی بدون هیچ گونه محدودیتی در زمان همراه با ارائه سرویس های ویژه در ایام تعطیلات یکی از منصفانه ترین و بهترین شرکت های باربری در شهر تهران شناخته شده ایم و با ارائه خدمات متمایز همراه با نازلترین قیمت ها سعی نموده ایم که در هزینه ها صرفه جویی نمایید این باربری می تواند یک عضو این ایده آل برای ارائه خدمات باربری و بسته بندی اثاثیه منزل و همچنین چیدمان وسایل در مقصد باشد ارائه خدمات با سرعت عمل بالا سبب شده رضایت مشتریان به این باربری جلب شده و هر ساله با شروع فصل جابجایی بر مشتریان این باربری افزودهمی شود و با پایان هر اثاث کشی مشتری با رضایت کامل وارد منزل جدید می شود

photo 2019 10 28 23 04 19      

باربری رسالت با استفاده از بهترین روش های بسته بندی در حمل و نقل با بکارگیری کار گران متعهد به کار و آموزش دیده بهترین سرویس ها را برای شما در نظر می گیرد ارائه سریع ترین و با کیفیت ترین سرویس های بسته بندی و همدان نقل ارائه خدمات حمل بار اسباب کشی در تمامی نقاط تهران آماده خدمات رسانی به همشهریان عزیز تهرانی می باشد این مجموعه با دارا بودن پرسنلی فنی کارا و آموزش‌دیده آماده ارائه انواع خدمات بسته بندی حمل بار متناسب با سلیقه هر فرد می شود خدمات با بالاترین کیفیت برای شما در نظر گرفته می‌شود وانت بار و نیسان بار از جمله وسایل نقلیه پر مصرف در این مجموعه می باشد این وسیله نقلیه جهت جابجایی و سایر مثل یخچالهای کوچک ماشین ظرفشویی پیانو جهیزیه گاو صندوق و سایر وسایل نیمه سنگین مورد استفاده قرار می گیرد شما عزیزم با خیال راحت می توانید بسته بندی همه وسایل خود را به ما بسپارید تیم متخصص ما دوره های آموزشی انواع وسایل ویژه منزل شما را با استفاده از جدیدترین تجهیزات به صورت کاملا اصولی بسته بندی می نمایند تا بتوانید بهترین خدمات ما را دریافت نمایید با این مجموعه تماس گرفته و با مشاوره های رایگان ما با داشتن یک برنامه ریزی کاملا هدفمند و با بررسی موقعیت و محل بار می توانید بهترین روش های ممکن را در یک اسباب کشی به کار بگیرید یک تجربه حمل بار و باربری بدون دردسر ارائه تمامی خدمات مشاوره کاملاً به صورت رایگان توسط متخصصین خبره برای شما در نظر گرفته می شود تیم متخصص مو برای بسته بندی اثاثیه منزل در دفتر کار شما از روش های کامل عناوین و به روش اروپایی استفاده می نماید افرادی که این وظیفه را انجام می‌دهند کاملا آموزش‌های لازم را دیده و تمامی تلاش خود را به کار می‌گیرند که بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه بدهند هدف ما جلب رضایت شما عزیزان می باشد تجهیزات ما شامل کامیون کامیونت کامیون و وانت بار و نیسان بار خاور های مسقف بوده و تمامی فعالیتها به صورت شبانه روزی در هفت روز هفته با ارائه خدمات باربری و حمل بار برای شما فراهم شده است

باربری رسالت | اثاث کشی و جابجایی بدون دغدغه

باربری رسالت اطمینان در جابجایی سرعت عمل و دقت عمل بالا دارای بیمه‌ای بارنامه معتبر فعالیت در هفت روز هفته این باربری توانسته به دو صورت حمل بار در سطح شهر و حمل بار به سایر شهرستان ها خدمات و سرویس های ویژه ای را برای مشتریان خود داشته باشد اگر قصد حمله به وسیله ای را از مبدا به مقصد مشخص دارید بهتر از با یک باربری که فعالیت قانونی دارد تماس بگیرید این باربری توانسته با سرعت عمل بالا و با در اختیار قرار دادن جدیدترین تجهیزات و تکنولوژی ها نیاز مشتریان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف نماید باربری رسالت برای انتقال و خدمات حمل و نقل یکی از بهترین گزینه ها می باشد که هرگونه بسته بندی را با مجوزهای لازم برای شما فراهم می کند راهنمایی کامل مشتریان عزیز قبل از هرگونه جابجایی بسته‌بندی و بستن قرارداد در زمینه نحوه بسته بندی انتخاب ماشین مناسب هزینه‌هایی است و کشی و چیدمان بار پس از اسباب کشی می باشد این شرکت باربری جهت انجام خدمات حمل و نقل یکی از بهترین گزینه مناسب برای انجام امور بسته بندی جابجایی حمل و نقل در سطح شهر و به‌صورت برون شهری می‌باشد استفاده از خودروهای کاملاً احسان دارد که مجهز به آخرین تکنولوژی های حمل و نقل بوده و تمامی این خودرو ها توسط راننده با تجربه هدایت می گردد حمل بار حمل اثاثیه منزل با خاور های مسقف و موکت کاری شدهکه مخصوص اسباب کشی می باشد ارائه مشاوره های رایگان توسط متخصصین حرفه‌ای که کاملاً به صورت رایگان برای شما در نظر گرفته می‌شود اثاثیه منزل شما را با استفاده از وسایلی مثل بابل رپ استرج رپ های ضربه گیر نایلون های حبابدار بسته بندی می کنیم

باربری رسالت | خدمات و ارائه سرویس

باربری رسالت توانسته با ایجاد تخفیفات ویژه در حمل و نقل و خدمات رسانی و بسته بندی و جابجایی امتیازات ویژه ای را نسبت به سایر باربری های موجود در تهران داشته باشد یک اسباب کشی راحت و بدون نیاز به برنامه ریزی و اجرای صحیح کار ها می باشد این مجموعه توانسته با روی کار آوردن سرویس‌های ویژه و با در اختیار قرار دادن تجهیزات داده کاملا نوین و استاندارد با به کارگیری تیم متخصص که آموزش‌های لازم را سپری نمودند و تجربه بالایی را در شرکت بازار کتاب می توانند در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات و سرویس را برای شما در نظر بگیرند داشتن نیروهای با تجربه نیرومند و ماهر در زمینه حمل و نقل و جابجایی لوازم منزل از جمله ویژگی های مهم این شرکت باربری محسوب می گردند دسته‌بندی کاملاً حرفه ای با استفاده از تجهیزات مدرن کارتون های با ضخامت بالا به کارگیری وسایل نقلیه استاندارد مثل وانت بار نیسان بار خاور های مسقف کامیون ترانزیت اثاث کشی کاملا تضمینی ارائه بسته بندی اثاثیه مراه با تخفیفات ویژه کادری خوش اخلاق و حرفه ای مشاوره اولیه برای داشتن یک بسته بندی و جابجایی با برنامه ریزی هدفمند بسته بندی حرفه ای خدمات به شهرستان و ارائه مشاوره های رایگان حمل بار و اثاثیه منزل از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های این باروری مهسا می گردد به منظور ارائه خدمات کامل و بهینه به کلیه همشهریان عزیز ما دارای شعبات متعدد در تمامی مناطق تهران هستیم باربری رسالت به صورت شبانه روزی با سالها سابقه درخشان در خدمات بسته بندی خرده ریز و اقلام ریز و درشت حمل و نقل و باربری جابجایی بار اسباب کشی آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز تهرانی در شمال و جنوب و غرب و رسالت هستیم برنامه‌ریزی دقیق استفاده از خدمات بسته بندی مثل وکیوم های ضربه گیر کارتون های مخصوص لباس و انواع کامیون خاور نیسان جهت باربری به تهران و استفاده از جدیدترین تجهیزات روز دنیا کارگران ماهر و با تجربه و خوش اخلاق با ادب از جمله امتیازات بارز این باربری محسوب می گردد

باربری رسالت | جابجایی سریع    

باربری رسالت آماده حمل و نقل اساسی سنگین منزل شما از سایدبای‌ساید ماشین‌لباسشویی مبلمان های راحتی و سلطنتی بوده و می تواند در کوتاهترین زمان ممکن بهترین تجهیزات مورد نیاز را برای شما فراهم نماید و با ارائه یک بیمه نامه معتبر این تضمین را به شما بکند که در صورت بروز هرگونه مشکل شما میتوانید خسارت آن را از شرکت بیمه دریافت نمایید این مجموعه دارای کارگران متعهد به کار بود که می‌توانند با همکاری همدیگر با ارائه یک برنامه ریزی کاملا منظم تمام پروژه‌های اسباب‌کشی و جابجایی را با موفقیت پشت سر بگذارند باربری رسالت توانسته با به کارگیری روش های کاملاً نوین در اسباب کشی تمامی خدمات خود را در تمامی شعبات از گسترش داده و تمامی شما بتوانید به راحتی هر چه تمام در وسایلی که قرار است از مبدا و مقصد مشخص جابجا نمایید و به راحتی هرچه تمام تر با پرداخت هزینه‌های کاملا منصفانه یک اسباب کشی مقرون به صرفه جویی را داشته باشید این مجموعه توانسته با به کارگیری انواع وانت بار نیسان با جهت حمل و نقل و سایر نیمه سنگین در سطح شهر این امکان را برای شما فراهم نماید که با پرداخت هزینه‌های کاملاً کم بتوانید وسیله ی با ارزش خود را از مکانی به مکان دیگر انتقال بدهید برای جابجایی وسایل سنگین تر مثل اثاثیه منزل و سایر وسایل اداری و تجاری از ماشینهای حمل و نقل بزرگتر مثل خاورهای مسقف استفاده میکند که  تمامی این وسایل نقلیه توسط رانندگان خبره که آشنایی کامل به تمامی مسیر ها و جاده ها دارند هدایت می‌شود فعالیت باربری رسالت به صورت شبانه روزی بوده و به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد جهت بهره مندی از مشاوره های رایگان می توانید با این شرکت باربری تماس بگیرید     

باربری رسالت | حمل و نقل پیشرفته   

باربری رسالت  با ارائه نمودن خدمات کاملاً تخصصی در زمینه اسباب کشی بسته بندی حمل و نقل آمادگی خود را جهت ارائه سرویس دهی به مشتریان عزیز اعلام می دارد این باربری می‌تواند یکی از بهترین گزینه های مناسب برای حمل بار با تضمین ۱۰۰% باشد چرا که این بار بری با به کارگیری بهترین سبک هم ممکن به روش کاملا اروپایی خدمات باربری را برای شما در تمامی مناطق ارائه می دهد باربری رسالت ماشین های کاملا مجهز و مجلل از بهترین مدل های روز دنیا را برخوردار بوده و با فعالیت شبانه‌روزی آماده خدمات رسانی به مردم عزیز میباشد وانت بار نیسان بار کامیون های کوچک و بزرگ ترانزیت های مجهز و پیشرفته از جمله وسایل نقلیه استاندارد این باربری می باشد و مشتریان گرامی می توانند در صورت نیاز با این باربری تماس گرفته تا متناسب با آنچه را که قرار است حمل و نقل شود ماشین حمل و نقل مناسب در اختیارشان قرار داده بشود پرسنل متخصص باربری تجریش برای انتقال انواع یخچال کمد گاوصندوق اداری و خانگی پیانا فرش مبلمان حاضر هستند به بهترین روش های ممکن با استفاده از جدیدترین در چیزی منتقل نمایند اگر قصد اسباب کشی به منظر جدید را دارید بدون نگرانی و پرداخت هزینه های اضافی می توانید با دریافت خدماتی با کیفیت هزینه‌های منصفانه از این باربری یک حمل و نقل با کیفیت را تجربه نمایید برنامه ریزی منظم و سازماندهی شده با اهداف مشخص بدون داشتن بی نظمی در کار و به هم ریختگی با انجام کارها در زمان بندی مشخص شده موفقیت در کار را بالا برده و شامل یک کار با کیفیت می گردد این باربری همه مراحل کار را به صورت دقیق در سازمان بندی شده اجرا می نماید

باربری رسالت | خدمات شبانه روزی   

باربری رسالت  به عنوان یک باربری مطمئن با فعالیت چندین ساله شناخته شده است و توانسته با در اختیار قرار دادن انواع تجهیزات موردنیاز برای بسته بندی وجابجایی این زمینه را فراهم می نماید تا با راحتی هرچه تمام تر یک اثاث کشی بدون دغدغه ای را تجربه نمایید داشتن برنامه ریزی این امکان را برای شما می هد که با مشخص نمودن اهداف کار قبل از کار به بسته بندی و جمع آوری نظم خاصی را بدهید و با پیدا نمودن یک باربری معتبر بستر مناسبی را برای سلامت وسایل خود تضمین نمایید در این بین باربری رسالت توانسته با فعالیت قانونی و با در اختیار داشتن وسایل نقلیه استاندارد و همچنین داشتن افراد زبده و حرفه ای کارهای بسته بندی را در کمترین زمان ممکن با بهترین تجهیزات مثل کارتن های چند لایه نایلون های حبابدار فوم های ضربگیر و ... اگر وقت کافی برای جمع آوری وسایل منزل را ندارید این کار را می توانید بر عهده تیم متخصص ما بسپارید تا در زمان مناسب با همکاری هماهنگ شده یک کار بی نقص را برای شما داشته باشیم تمامی فعالیت های این گروه منظم بوده و به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز تهرانی می باشد  باربری رسالت برای بارها و اثاثیه شما بیمه نامه و بارنامه می دهد تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانید خیارات کامل آن را از شرکت بیمه دریافت نمایید .

باربری رسالت | دارای شعبات متعدد

باربری رسالت  آماده ارائه خدمات در تمامی مناطق تهران می باشد در صورت نیاز برای جابجایی وسیله ای از هر نقطه ای به یک مقصد مشخص می نوانید با باربری ما تماس بگیرید خدمات نوین بسته بندی با ارائه انواع تجهیزات مورد نیاز دارای کادری متخصص و آموزش دیده آماده جابجایی انواع بارهای سنگین و نیمه سنگین به هر نقطه از شهر پایتخت اگر در آپارتمان هایی بدون آسانسور زندگی می کنید می توانید بدون کوچک ترین نگرانی تمامی خدمات حمل بار را از تیم متخصص ما بخواهید تمامی فعالیت هایما به صورت شبانه روزی در تمامی ایام سال می باشد فعالیت ها به صورت کاملا قانونی بوده و هزینه دریافتی از مشتریان خیلی کمتر از سایر باربری ها می باشد باربری رسالت دارای انواع وانت بار - نیسان بار - خاور های مسقف - کامیون ترانزیت و...تمامی وسائط نقلیه استاندارد لازم را برای جابجایی بار داخل شهر و بیرون شهر را دارا می باشند مدیریت و انجام کارها به صورت منظم با همکاری هم دیگر از دیگر ویژگی های مثبت این باربری محسوب می شود ما همراه شما گرامیان هستیم تا بدون کوچک ترین دغدغه و نگرانی همراه با بیمه نامه و بارنامه معتبر وسایل خود را در صحت و سلامت کامل نقل مکان نمایید

باربری رسالت | مجهزترین باربری تهران

باربری رسالت  بسته بندی وسایل منزل و اداره در کمترین زمانممکن با ارائه بهترین کیفیت و قیمت مناسب برای تجهیزات و نیروی کاری که در اختیار شما قرار می دهد استفاده نمودن از مجهزترین تجهیزات و ماشین های مدرن و پیشرفته جهت حمل و انتقال بار در سطح شهر و حمل بار به سایر شهرستان ها با استفاده از رانندگان با تجربه و آشنا به جاده و مسیر همراه با ارائه بیمه نامه و بارنامه معتبر سرعت و دقت عمل بالا در جهت انتقال وسایل و اثاثیه سنگین و نیمه سنگین از مبدا به مقصد با ماشین های حمل بار مثل خاورهای مسقف و روباز وانت بار و نیسان بار برای حمل بارهای بزرگ تر از کامیون های بزرگ استفاده می شود دارای پرسنل مجرب و کارآزموده شامل کادر خانم و آقا برای بسته بندی وسایل حساس منزل و چیدمان اثاثیه به بهترین نحو ممکن اگر وقت لازم را برای جمع آوری و بسته بندی وسایل منزل خود را ندارید بهتر است این امر مهم را که یکی از مهم ترین ارکان جابجایی است را به یک باربری معتبر بسپارید باربری رسالت
توانسته با این شرایطی کاملا امن برای مشتریان زمینه ای را فراهم نماید که با بهترین تجهیزات و وسایل نقلیه یک اثاث کشی بدون دغدغه ای را داشته باشند تنها کافی است با شماره های رند این باربری تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن سرویس های ما در اختیارتان قرار بگیرد .

باربری رسالت | ارائه خدمات با کیفیت

باربری رسالت  مجهزترین باربری در شهر تهران میباشد که توانسته با فعالیت شبانه‌روزی و ارائه خدمات نوین به همشهریان عزیز تهرانی با ایجاد شعبات متعدد در تمامی مناطق تهران دسترسی به این باربری را آسان نماید و شمال در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به جابجایی وسیله ی سنگین و نیمه سنگین دارید می توانید با تماس با این باربری از خدمات نوین ما بهره بگیرید خدمات در سریع ترین زمان ممکن برای شما مهیا می گردد همان طور که می دانید بسته بندی وسایل منزل از اهمیت بالایی برخوردار است که اگر این مرحله از اسباب کشی به درستی صورت نگیرد دچار مشکل جدی در جابجایی و سردرگمی در اسباب کشی پیدا خواهید نمود پس بهتر است این امور را به باربری به سفارش دهید که دارای فعالیت کاملاً قانونی داشته و با داشتن تجربه کاری در بسیاری از پروژه های اسباب کشی موفق شده است فعالیتی کاملاً قانونی تضمین شده و ارائه خدمات با کیفیت باشد در این بین باربری رسالت توانسته است با در اختیار قرار دادن وسایل نقلیه استاندارد مثل خاور نیسان کامیونت وانت بار نیاز شما را برطرف نماید و شما عزیزان با کمترین هزینه یک جابجایی و ساخت کشتی بدون دغدغه با کیفیتی را داشته باشید افرادی که در این مجموعه فعالیت می نمایند دوره‌های آموزشی را با موفقیت سپری نمودم و می‌توانند همراه با یک برنامه‌ریزی کاملا تنظیم شده با شروع حرف پروژه خدمات مربوط به بسته بندی را به بهترین شکل ممکن و ایشان را انجام بدهند ما میتوانیم در کمترین زمان ممکن به وسیله سنگین شما مثل ساید بای ساید لباسشویی جاروبرقی فرش مبلمان سرویس خواب را همراه با استفاده از تجهیزات جابجایی و وسایل مربوط به بسته‌بندی به بهترین شکل ممکن انجام بدهیم

باربری رسالت | فعالیت گسترده در سطح شهر

باربری رسالت  همواره با فعالیت شبانه‌روزی و گسترش فعالیت خود در تمامی شعبات تهران توانسته از با جلب رضایت مشتریان در انجام امور مربوط به حمل و نقل و جابجایی بهترین سرویس ها و خدمات را برای مشتریان و خانواده‌های محترم در نظر بگیرد در صورت نیاز میتوانید با شماره های رند این باربری تماس گرفته و با دریافت مشاوره های رایگان یک جابجایی بدون دغدغه ای را به همراه داشته باشید ما همواره در کنار شما عزیزان هستیم تا بهترین خدمات مربوط به بسته بندی و جابجایی و همچنین بار چین نمودن بار را برای شما ارائه نمایید معمولاً بعد از مرحله بسته بندی مرحله بارچینی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد بسته ها باید به درستی در کنار همدیگه در پشت وسایل نقلیه کاملاً موکت کاری شده اند چیده شوند معمولا وسایل سنگین تر مثل یخچال ساید بای ساید اجاق گاز و غیره در اینده های ماشین قرار می گیرند و کارتون های سبکتر معمولاً بر روی کارتون های سنگین تر جاگذاری می شوند این روند چیدمان صحیح سبب می گردد که از تمامی فضای داخل خاور به درستی استفاده گردد و به راحتی هرچه تمام تر در مقصد بتوانید بسته ها را به منزل و اتاق مربوطه انتقال بدهید افرادی که در باربری رسالت فعالیت می نمایند دارای سابقه کاری بالا در پروژه‌های بزرگ جابجایی است با کشی هستند و می توانید به راحتی هرچه تمام تر با اعتماد نمودن بر افراد متخصص ما یک جابجایی بدون دغدغه را داشته باشید

باربری رسالت | مجهز به آخرین تکنولوژی های روز دنیا

باربری رسالت  خدمات نوین باربری در تمامی مناطق تهران همراه با کارگران متخصص و حرفه ای که توانسته اند دوره های آموزشی را موفقیت هرچه تمام تر سپری نمایند ما و تیم حرفه ای باربری رسالت گرد هم آمده اند تا با همکاری همدیگر خدمات و سرویس های اثاث کشی و جابجایی را به بهترین شکل ممکن برای شما عزیزان محیا نمایند تنها کافی است در صورت نیاز به بسته بندی و جمع آوری وسایل منزل با گروه حرفه ای ما تماس بگیرید ما مفتخر هستیم تا در تمامی ساعات شبانه روز آماده ارائه سرویس به شما باشیم وجود شعبات متعدد این باربری با سابقه در تمامی مناطق تهران سبب شده دستررسی به این باربری راحتر از سایر باربری های تهران باشد این مجموعه وسیع دارای جدیدترین و به روز ترین تجهیزات جابجایی بوده و دارای وسایل نقلیه استاندارد مثل خاورهای مسقف و روباز وانت بار نیسان بوده که تمامی آنان مجهز به آخرین تکنولوژی های روز دنیا می باشد ارائه بیمه نامه و بارنامه معتبر این تضمین را ایجاد می کند که این اثاث کشی و جابجایی بدون دغدغه و سالمی را خواهید داشت جهت جابجایی سریع و مطمئن با باربری رسالت تماس بگیرد فقط با یک بار همکاری با این باربری جزو مشتریان دائمی ما خواهید بود کیفیت کار در انجام امور بسته بندی سبب شده مشتریان با رضایت کامل خدمات بسته بندی ما را دریافت نمایند

لوله بازکنی رسالت

نظافت منزل رسالت

وانت بار رسالت | نیسان بار رسالت

 

 

نمایش بیشتر
نمایش کمتر