باربری
اتوبار زرین بار دارای انواع وانت بار و نیسان بار می باشد استفاده نمودن از وانت بار و نیسان بار جهت حمل و نقل وسایل نیمه سنگین کاملاً به صرفه‌تر از خاورهای مسقف می باشد چرا که این وسیله نقلیه استاندارد هزینه کمتری دارد و شما می توانید با کمترین هزینه یک وسیله ی نیمه سنگین خود مثل یخچال را از مبدا به مقصد مشخص جابجا نمایید تمامی وانت بارها و نیسان بارهای این باربری مجهز به تجهیزات استاندارد بوده و برای جابجایی بهترین گزینه می باشد و دارای وانت بار کاملا پیشرفته در زمینه اسباب کشی بوده که مجهز به پتو و طناب میباشد تمامی وانت بارها همراه با کارگر مورد نیاز به محل مورد نظر ارسال می‌شوند و هدایت این قبیل از وسایل نقلیه بر عهده رانندگان با تجربه می باشد بارچینی بار بر پشت وانت بار و نیسان بار نیز بر عهده راننده با تجربه بوده چرا که راننده با داشتن تجربه لازم در زمینه بارچینی بار می‌تواند خدمات مربوط به بارچینی بار را با دقت عمل بالا برای شما مهیا نماید و این تضمین را به شما نماید که وسایل با ارزش شما در صحت و سلامت کامل به مقصد مورد نظر هدایت می شوند حمل بار با وانت بار کاملا به صرفه بوده و شما میتوانید در هر زمان که نیاز به جابجایی باری را داشتید با یک تماس تلفنی با کمترین هزینه ممکن وسیله نقلیه خود را انتخاب نموده تا در زمان مشخص همراه با تجهیزات در محل مورد نظر آماده ارائه سرویس باشد این باربری دارای وانت بار - نیسان بار - برای حمل بار نیمه سنگین می باشد
باربری
اتوبار زرین بار توانسته است با در اختیار داشتن انواع تجهیزات بسته بندی یک بسته بندی کاملا با میفیت همراه با کارگر حرفه ای را در اختیار ساکنین تهران و مشتریان خود قرار بدهدتمامی خدمات ما شامل بسته بندی حرفه ای و کاملا پیشرفته با استفاده از تجهیزات مدرن می باشد این بسته بندی یک کمک کاملاً بزرگی برای افرادی می باشد که زمان کافی برای جمع آوری بسته بندی لوازم منزل خود و به خصوص لوازم بزرگ مثل یخچال و مبلمان و لوازم آشپزخانه را ندارند ما توانسته‌ایم در طی یک روند کاملاً پیشرفته و برنامه‌ریزی شده تمامی تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی لوازم منزل همه شما را مهیا نمایی و با هماهنگی‌های صورت گرفته شده در زمان مشخص به تیم حرفه ای خود را به محل مورد نظر ارسال نموده و با استفاده از تجهیزاتی مثل کارتون های پنج لایه های ضربه گیر نایلون  های حبابدار بسته بندی  ها را به بهترین کیفیت ممکن انجام بدهیم بسته بندی لوازم منزل بدین صورت می باشد که کارتون ها متناسب با ابعاد وسایل شما تهیه شده و با استفاده از ضربه گیرهای مخصوصوسیله مورد نظر پوشانده و با سلفون و چسب محکم شده و درون کارتون قرار می گیرند سپس درب آن ها  بسته شده و محتویات داخل آن بر روی کارتون نوشته می شود این امر سبب می گردد که شما در مقصد بتوانید هر جعبه را در محل مورد نظر خود قرار بدهید همین امر سبب می شود از هرگونه سردرگرمی رهایی یابید
باربری
باربری زرین بار دارای وسایل نقلیه استاندارد مثل خاورهای مسقف و روباز جهت استفاده از این وسایل لازم به ذکر است که بگوییم تمامی خاورهای این باربری کاملا به صورت استاندارد بوده تا سلامت بار شما در طول جابجایی تضمین نماید این وسایل نقلیه کاملا مجهز و به آخرین سیستم های حمل و نقلی استاندارد می باشند و هدایت این قبیل از وسایل نقلیه توسط رانندگان با تجربه صورت می گیرد بهره گیری از تکنولوژی های کاملاً جدید سبب شده است که سبک جابجایی و حمل و نقل کاملاً تغییر یابد و نسبت به زمان قدیم جابجایی‌ها به راحتی هر چه تمام تر با استفاده از تکنولوژی های  به روز یک جابجایی کاملا تضمینی را داشته باشید معمولاً تمامی خاورها دارای سقف فلزی بوده که از هرگونه آسیب های احتمالی به بار شما را به حداقل برساند و شما در روز های بارانی و برفی می توانید به راحتی هرچه تمام تر وسایل منزل خود را به منزل جدید منتقل نمایید این باربری دارای خاورهای پنج و نیم متری خاور ۶ متری خاور ۷ متری ایسوزو می باشد خاور ها برای حمل و نقل درون شهری به حمل اثاثیه و اسباب کشی توسط این باربری استفاده می‌شود معمولاً برای باربری از خاور های ایسوزو و خاور های هیوندای بهره برده می شود شما می توانید تمام بارهای خود را در کمترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر برسانیم خودروهایی که برای حمل بار به شهرستان ها استفاده می‌شود معمولاً مجهز بوده و شامل خاور و کامیون و کامیونت ترانزیت و تریلی می باشد

امید آبروی دختر 18 ساله را با کانال همسریابی برد / مردها شاکی بودند

دختر 18 ساله مشهدی که فریب ازدواج را خورده و در مخمصه ای عجیب گرفتار شده بود از ارتباط عاشقانه اش گفت.

 امید آبروی دختر 18 ساله را با کانال همسریابی برد / مردها شاکی بودند

روزی که از نیروی انتظامی با من تماس گرفتند و درباره حساب بانکی از من سوال کردند خیلی متعجب شدم چرا که کارت و رمز بانکی آن حساب دست شریکم بود که از مدتی قبل به قصد ازدواج با هم در فضای مجازی آشنا شده بودیم. آن جا بود که فهمیدم چه بلای وحشتناکی بر سرم آمده است و ... دختر 18ساله ای که با یک ارتباط عاشقانه در فضای مجازی دچار مخمصه عجیبی شده بود، درباره سرگذشت خود به کارشناس اجتماعی کلانتری قاسم آباد مشهد گفت: مادرم به دلیل ازدواج با پسرخاله اش دچار مشکلات بارداری شده بود و مدام فرزندانش سقط می شدند تا این که از شهر محل سکونتمان به مشهد مهاجرت کردند و پس از درمان های متوالی در مراکز ژنتیکی و نازایی ، بالاخره صاحب دو دختر شدند اما پدرم که عاشق فرزند پسر بود مخفیانه در همان شهر محل سکونتمان با زن دیگری ازدواج کرده بود.

مخمصه وحشتناک برای دختر 18 ساله عاشق در مشهد

مادرم وقتی ماجرا را فهمید، در مشهد ماند و برای تامین مخارج زندگی به کارگری در خانه های مردم پرداخت. از سوی دیگر پدرم نیز با همسر دومش در شهرستان زندگی می کرد و هفته ای یک بار به ما سر می زد. در این شرایط خواهرم که دیپلم گرفته بود، در یک شرکت خصوصی مشغول کار شد تا بتواند کمک خرج مادرم باشد و جهیزیه اش را تهیه کند.

من هم که تلاش آن ها را می دیدم، از خودم خجالت می کشیدم و از مادرم می خواستم اجازه بدهد تا من هم در بیرون از منزل کار کنم، اما او معتقد بود من باید به تحصیلاتم ادامه بدهم تا به خوشبختی برسم. اما در این میان، من از حدود یک سال قبل با جوانی به نام «امید» در شبکه های اجتماعی آشنا شده بودم، به طوری که او با مهربانی و شیرین زبانی هایش کمبودهای عاطفی ام را جبران می کرد.

امید مدعی بود در یکی از شرکت های پخش دارو فعالیت می کند و سود زیادی نصیبش می شود. در همین روزها امید از من خواست در زمینه فروش دارو با او شریک شوم و درآمدمان را نیز تقسیم کنیم. این بود که به پیشنهاد امید حساب بانکی باز کردم تا او سود حاصل از فروش دارو را به آن حساب واریز کند اما او بعد از افتتاح حساب، کارت بانکی و رمز حساب را از من گرفت تا برای واریزو برداشت پول مشکلی نداشته باشد. او ادعا می کرد باید با این حساب کار کند تا بتوانیم برای فعالیت های اقتصادی بیشتر دسته چک تهیه کنیم. با آن که یک سال از این ماجرا می گذرد اما او هیچ سودی به من نداده است و ادعا می کند با سود حاصل از فروش داروها دایره فعالیتش را گسترده کرده است. این در حالی بود که ارتباط عاطفی من و امید نیز هر روز بیشتر می شد تا جایی که حتی عکس و تصاویر خصوصی ام را در اختیارش می گذاشتم.

او که ادعا داشت قصد ازدواج با مرا دارد، در جریان ریز و درشت مسائل خانوادگی ما قرار گرفته بود و من هم چیزی را از او پنهان نمی کردم. روزها به همین ترتیب سپری می شد تا این که از نیروی انتظامی با من تماس گرفتند و از من خواستند توضیحاتی را درباره حساب بانکی ام به آن ها ارائه کنم. من که می دانستم کارت و رمز آن حساب در دست امید است، حیرت زده به پلیس مراجعه کردم. آن جا بود که فهمیدم امید با عکس شخصی و حساب بانکی من یک کانال همسریابی به راه انداخته است، به طوری که مردان بسیاری فریب او را خورده اند و پول های زیادی را از دست داده اند.

این بود که بلافاصله با تنها شماره تلفنی که از امید داشتم با او تماس گرفتم و ماجرا را برایش بازگو کردم اما امید با شنیدن موضوع کانال همسریابی ، گوشی تلفن را قطع کرد و دیگر پاسخم را نداد. حالا هم من که هیچ مشخصات دیگری جز همین شماره تلفن از او ندارم، در مخمصه وحشتناکی افتاده ام و نمی دانم چگونه خودم را از این گرداب هولناک نجات بدهم و ...

شایان ذکر است، به دستور سرهنگ معطری (رئیس کلانتری قاسم آباد مشهد) پرونده این دختر جوان برای بررسی های کارشناسی و قضایی در دایره مددکاری اجتماعی مورد رسیدگی قرار گرفت.

منبع

باربری زرین بار