باربری
اتوبار زرین بار دارای انواع وانت بار و نیسان بار می باشد استفاده نمودن از وانت بار و نیسان بار جهت حمل و نقل وسایل نیمه سنگین کاملاً به صرفه‌تر از خاورهای مسقف می باشد چرا که این وسیله نقلیه استاندارد هزینه کمتری دارد و شما می توانید با کمترین هزینه یک وسیله ی نیمه سنگین خود مثل یخچال را از مبدا به مقصد مشخص جابجا نمایید تمامی وانت بارها و نیسان بارهای این باربری مجهز به تجهیزات استاندارد بوده و برای جابجایی بهترین گزینه می باشد و دارای وانت بار کاملا پیشرفته در زمینه اسباب کشی بوده که مجهز به پتو و طناب میباشد تمامی وانت بارها همراه با کارگر مورد نیاز به محل مورد نظر ارسال می‌شوند و هدایت این قبیل از وسایل نقلیه بر عهده رانندگان با تجربه می باشد بارچینی بار بر پشت وانت بار و نیسان بار نیز بر عهده راننده با تجربه بوده چرا که راننده با داشتن تجربه لازم در زمینه بارچینی بار می‌تواند خدمات مربوط به بارچینی بار را با دقت عمل بالا برای شما مهیا نماید و این تضمین را به شما نماید که وسایل با ارزش شما در صحت و سلامت کامل به مقصد مورد نظر هدایت می شوند حمل بار با وانت بار کاملا به صرفه بوده و شما میتوانید در هر زمان که نیاز به جابجایی باری را داشتید با یک تماس تلفنی با کمترین هزینه ممکن وسیله نقلیه خود را انتخاب نموده تا در زمان مشخص همراه با تجهیزات در محل مورد نظر آماده ارائه سرویس باشد این باربری دارای وانت بار - نیسان بار - برای حمل بار نیمه سنگین می باشد
باربری
اتوبار زرین بار توانسته است با در اختیار داشتن انواع تجهیزات بسته بندی یک بسته بندی کاملا با میفیت همراه با کارگر حرفه ای را در اختیار ساکنین تهران و مشتریان خود قرار بدهدتمامی خدمات ما شامل بسته بندی حرفه ای و کاملا پیشرفته با استفاده از تجهیزات مدرن می باشد این بسته بندی یک کمک کاملاً بزرگی برای افرادی می باشد که زمان کافی برای جمع آوری بسته بندی لوازم منزل خود و به خصوص لوازم بزرگ مثل یخچال و مبلمان و لوازم آشپزخانه را ندارند ما توانسته‌ایم در طی یک روند کاملاً پیشرفته و برنامه‌ریزی شده تمامی تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی لوازم منزل همه شما را مهیا نمایی و با هماهنگی‌های صورت گرفته شده در زمان مشخص به تیم حرفه ای خود را به محل مورد نظر ارسال نموده و با استفاده از تجهیزاتی مثل کارتون های پنج لایه های ضربه گیر نایلون  های حبابدار بسته بندی  ها را به بهترین کیفیت ممکن انجام بدهیم بسته بندی لوازم منزل بدین صورت می باشد که کارتون ها متناسب با ابعاد وسایل شما تهیه شده و با استفاده از ضربه گیرهای مخصوصوسیله مورد نظر پوشانده و با سلفون و چسب محکم شده و درون کارتون قرار می گیرند سپس درب آن ها  بسته شده و محتویات داخل آن بر روی کارتون نوشته می شود این امر سبب می گردد که شما در مقصد بتوانید هر جعبه را در محل مورد نظر خود قرار بدهید همین امر سبب می شود از هرگونه سردرگرمی رهایی یابید
باربری
باربری زرین بار دارای وسایل نقلیه استاندارد مثل خاورهای مسقف و روباز جهت استفاده از این وسایل لازم به ذکر است که بگوییم تمامی خاورهای این باربری کاملا به صورت استاندارد بوده تا سلامت بار شما در طول جابجایی تضمین نماید این وسایل نقلیه کاملا مجهز و به آخرین سیستم های حمل و نقلی استاندارد می باشند و هدایت این قبیل از وسایل نقلیه توسط رانندگان با تجربه صورت می گیرد بهره گیری از تکنولوژی های کاملاً جدید سبب شده است که سبک جابجایی و حمل و نقل کاملاً تغییر یابد و نسبت به زمان قدیم جابجایی‌ها به راحتی هر چه تمام تر با استفاده از تکنولوژی های  به روز یک جابجایی کاملا تضمینی را داشته باشید معمولاً تمامی خاورها دارای سقف فلزی بوده که از هرگونه آسیب های احتمالی به بار شما را به حداقل برساند و شما در روز های بارانی و برفی می توانید به راحتی هرچه تمام تر وسایل منزل خود را به منزل جدید منتقل نمایید این باربری دارای خاورهای پنج و نیم متری خاور ۶ متری خاور ۷ متری ایسوزو می باشد خاور ها برای حمل و نقل درون شهری به حمل اثاثیه و اسباب کشی توسط این باربری استفاده می‌شود معمولاً برای باربری از خاور های ایسوزو و خاور های هیوندای بهره برده می شود شما می توانید تمام بارهای خود را در کمترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر برسانیم خودروهایی که برای حمل بار به شهرستان ها استفاده می‌شود معمولاً مجهز بوده و شامل خاور و کامیون و کامیونت ترانزیت و تریلی می باشد

زن آرایشگر شهلا را به قتل رساند؟! / سمیرا با کودکش در زندان زنان است + گفتگوی اختصاصی

زن جوان که با همدستی شوهرش دوست صمیمی خود را به قتل رسانده و جسد را به آتش کشیدند،جزئیات این فاجعه را در گفتگو با خبرنگار رکنا شرح می دهد.او حالا در زندان با دختر خردسال خود زندگی می کند.

زن آرایشگر شهلا را به قتل رساند؟! / سمیرا با کودکش در زندان زنان است + گفتگوی اختصاصی

اینجا زندان زنان است مادران "در بند"،اصطلاح آشنایی در میان زنانی است که در حبس گذران عمر می کنند.مادران در بند به زنانی می گویند که نوزاد زیر دو سال دارند و زندانی شدند.برای همین بچه های آنها همراهشان در زندان زندگی می کنند و در دنیایی متفاوت از بچه های دیگر رشد می کنند و بزرگ می شوند. وارد سالن زندان که می شوم،ماشین های پلاستیکی بچه هایی که به جبر زمانه در بند هستند،اولین چیزی است که به چشمم می خورد.

ماشین های رنگی رنگی،در هیاهوی پرونده های جنجالی زنان مجرم؛فارغ از هیاهوی روزگار در عالم کودکی بچه ها غرق شادی اند. و سمیرا یکی از مادرانی است که به اتهام قتل در زندان زنان با دخترک یک ساله اش زندگی می کند. سمیرا 5 ماهه باردار بود که به اتهام قتل رفیق گرمابه و گلستانش به زندان افتاد.او فرزندش رادر زندان به دنیا آورد و حالا لحظه شماری می کند تا حکم دادگاه برای او و شوهرش که در قتل همدستش بود صادر شود.

قتل زن آرایشگر به دست دوست صمیمی اش

اواسط سال 98 زن 48 ساله ای به نام شهلا به طرز مشکوکی ناپدید شد.خانواده شهلا خیلی سریع موضوع گم شدن او را به پلیس اطلاع دادند و در حالی که جستجو برای یافتن ردی از شهلا ادامه داشت جسد سوخته ای در یک کوچه در شهریار کشف شد. کوچه محل کشف جسد منتهی می شد به یک رودخانه که سال ها قبل خشک شده بود و جسد سوخته در بستر رودخانه خشک شده رها بود. بررسی های بعدی حکایت از آن داشت که جسد متعلق به شهلا بوده است.

اعتراف سمیرا در زندان زنان به قتل زن آرایشگر

خانواده شهلا بعد از اطلاع از کشف جسد او به ماموران پلیس گفتند که یکی از صمیمی ترین رفقای مادرشان در همان کوچه ای که جسد در آن کشف شد سکونت دارد. در حالی که سمیرا به عنوان یکی از مظنونین پرونده مورد بازجویی قرار گرفت پرده از راز جنایت هولناک خود برداشت و اعتراف کرد با همدستی شوهرش،دوست خود را از پا درآورده است.

گفتگوی اختصاصی با متهم به قتل زن آرایشگر

با سمیرا که گفتگویمان را شروع می کنیم،چشمم به دخترک او و گوشم به حرف های خودش است.دختر کوچولوی نوپا در اتاقی که مشغول گفتگو با سمیرا هستیم،راه می رود و فارغ از هیاهوی پرونده ای که در موردش حرف می زنیم،در حال کشف جهان خویش است.

چند سال داری؟

40 سال

چند سال بود با شهلا دوست بودی؟

از نوجوانی با هم دوست بودیم. سال ها با هم در یک سالن آرایش کار می کردیم و همسایه بودیم.در واقع کار آرایشگری را او به من یاد داده وبد و حق استادی بر گردنم داشت.بچه هایش روی پای من بزرگ شدند.حتی در دادگاه هم که من را دیدند گفتند خاله از قصاص تو گذشت نمی کنیم.آنها هنوز هم من را خاله صدا می زنند!

چرا پایان این همه صمیمیت به جنایت ختم شد؟

من قصد نداشتم شهلا را بکشم.روز حادثه او به خانه آمده بود تا در مورد طلبی که از من و شوهرم داشت با ما حرف بزند.یکدفعه با شوهرم بحثش شد.حرف هایی زد که خیلی به شوهرم برخورد.او هم عصبانی شد و شهلا را هل داد.شهلا زمین خورد و سرش به لبه میز خورد.یکدفعه دوستم غرق خون شد.خیلی ترسیده بودم اما او دیگر جانش را از دست داده بود.

اگر تمام ماجرا این بود،پس چرا به تو اتهام مشارکت در قتل دادند؟

شوهرم من را وادار کرد که در سوزاندن جسد و انتقال آن به رودخانه سر کوچه کمکش کنم.برای همین به من اتهام مشارکت در قتل دادند.در آن شرایط تهدیدهای شوهرم باعث شد مطیع او شوم.

واقعا تمام ماجرا فقط همین بود؟

بله.اینکه ما جسد را سوزاندیم،باعث شد که کسی حرفمان را باور نکند.همه گمان می کنند که ما به خاطر بدهکاری به شهلا او را به خانه مان کشاندیم و به قتل رساندیم.

سفته 12 میلیونی بلای جان شهلا شد

دلیل بدهکاری تو به شهلا چه بود؟

حدود یک سال قبل از قتل شهلا،یک روز یکی از دوستانم از من خواست با هم به بازار برویم و طلاهایش را بفروشد.در میان راه بچه دوستم گریه می کرد و دوستم طلاها را به من سپرد تا برای او پیراشکی بخرد.یکدفعه طلاها از دست من افتاد و گم شد.همسر دوستم گمان کرد من طلاها را سرقت کرده ام.

سرقت نکرده بودی؟

نه من آرایشگر بودم و با زحمتکشی پول در می آوردم.اما چون گمان کردند کار من بوده مجبور شدم پول طلاها را تهیه کنم و به آنها بپردازم.چون به هر حال من آنها را گم کرده بودم.برای تهیه پول هم مجبور شدم از یک نفر پول بهره ای بگیرم.بعد بهره روی بهره می آمد و بدهکاری ام سنگیم می شد.ماهی سه میلیون تومان باید بهره پول می دادم.برای همین از شهلا کمک خواستم.او قبول کرد چهار ماه باقی مانده از بدهی من را تسویه کند و به جایش یک سفته 12 میلیونی به او دادم.

روز حادثه آمده بود در مورد همان سفته حرف بزند؟

تنها دلیل آمدنش سفته نبود.او خیلی وقت ها صبح به من سر می زد و با هم صبحانه می خوردیم و بعد به سالن آرایشگاه می رفتیم.آن روز هم طبق معمول برای سر زدن به من آمد.اما یکدفعه حرف سفته پیش کشیده شد و آن اتفاق افتاد.

زندگی یک زن قاتل با فرزندش در زندان

به آخر خط فکر می کنی؟به اینکه اولیای دم تو را نبخشند و ...

(وسط حرفم می پرد و می گوید)نه اصلا .

(چشمانش پر از اشک می شود.دختر کوچولویش را در آغوشش محکم می گیرد و در ادامه می گوید):فکر اینکه من نباشم و دخترم بدون من چه کار کند دیوانه ام می کند.اصلا به قصاص فکر نمی کنم.به بخشش خیلی امیدوارم.

زندگی در زندان زنان با یک بچه کوچک چطور است؟

بچه های ما اینجا با هم بازی می کنند،دعوا می کنند،گاهی اسباب بازی را از دست هم می کشند و گریه راه می افتد؛گاهی همدیگر را کتک می زند.(می خندد و آستین دختر تپلش را بالا می دهدوجای دندان های ریز روی دست دخترک مانده است.)همین امروز صبح یکی از بچه ها دست دخترم را گاز گرفت.هر چند بچه های ما از خیلی امکانات بچه های خارج از زندان محرومند اما در زندان رسیدپی خوبی به آنها می شود.آشپزخانه جداگانه دارند و واکسن هایشان سروقت زده می شود.عده ای نیکوکار هستند که پوشک و شیرخشک و اسباب بازی و لباس برای بچه هایمان می خرند.

اگر آزاد شوی برای ادامه زندگی ات چه می کنی؟

باید صبح تا شب کار کنم تا از خجالت فرزندان شهلا در بیایم.من هنوز نتوانسته ام از آنها معذرت خواهی کنم.در دادگاه هم وقتی آنها را دیدم،از خجالت نتوانستم با آنها حرفی بزنم.شرمنده خانواده ام هم هستم.برادر بزرگم بارها برای گرفتن رضایت برای من جلوی خانواده شهلا زانو زده است.مادر و پدرم هم خیلی غصه می خورند.باید برای آنها جبران کنم.اما دیگر با همسرم زندگی نمی کنم.

چرا؟

چون او من را ترساند تا شریک جرمش شوم.من را روی زمین می کشید و دستم را محکم فشار می داد روی جایی که خون شهلا ریخته بود.می گفت می خواهم دستت به خون آلوده شود.اما گناه فقط این بود که از ترس سکوت کردم،همین!

دخترک در زندان زنان بهانه می گیرد.مادرش می گوید که وقت غذا و خواب دخترش شده است.می گوید امید به دخترش او را سرپا نگهداشته است.

منبع

باربری زرین بار