باربری
اتوبار زرین بار دارای انواع وانت بار و نیسان بار می باشد استفاده نمودن از وانت بار و نیسان بار جهت حمل و نقل وسایل نیمه سنگین کاملاً به صرفه‌تر از خاورهای مسقف می باشد چرا که این وسیله نقلیه استاندارد هزینه کمتری دارد و شما می توانید با کمترین هزینه یک وسیله ی نیمه سنگین خود مثل یخچال را از مبدا به مقصد مشخص جابجا نمایید تمامی وانت بارها و نیسان بارهای این باربری مجهز به تجهیزات استاندارد بوده و برای جابجایی بهترین گزینه می باشد و دارای وانت بار کاملا پیشرفته در زمینه اسباب کشی بوده که مجهز به پتو و طناب میباشد تمامی وانت بارها همراه با کارگر مورد نیاز به محل مورد نظر ارسال می‌شوند و هدایت این قبیل از وسایل نقلیه بر عهده رانندگان با تجربه می باشد بارچینی بار بر پشت وانت بار و نیسان بار نیز بر عهده راننده با تجربه بوده چرا که راننده با داشتن تجربه لازم در زمینه بارچینی بار می‌تواند خدمات مربوط به بارچینی بار را با دقت عمل بالا برای شما مهیا نماید و این تضمین را به شما نماید که وسایل با ارزش شما در صحت و سلامت کامل به مقصد مورد نظر هدایت می شوند حمل بار با وانت بار کاملا به صرفه بوده و شما میتوانید در هر زمان که نیاز به جابجایی باری را داشتید با یک تماس تلفنی با کمترین هزینه ممکن وسیله نقلیه خود را انتخاب نموده تا در زمان مشخص همراه با تجهیزات در محل مورد نظر آماده ارائه سرویس باشد این باربری دارای وانت بار - نیسان بار - برای حمل بار نیمه سنگین می باشد
باربری
اتوبار زرین بار توانسته است با در اختیار داشتن انواع تجهیزات بسته بندی یک بسته بندی کاملا با میفیت همراه با کارگر حرفه ای را در اختیار ساکنین تهران و مشتریان خود قرار بدهدتمامی خدمات ما شامل بسته بندی حرفه ای و کاملا پیشرفته با استفاده از تجهیزات مدرن می باشد این بسته بندی یک کمک کاملاً بزرگی برای افرادی می باشد که زمان کافی برای جمع آوری بسته بندی لوازم منزل خود و به خصوص لوازم بزرگ مثل یخچال و مبلمان و لوازم آشپزخانه را ندارند ما توانسته‌ایم در طی یک روند کاملاً پیشرفته و برنامه‌ریزی شده تمامی تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی لوازم منزل همه شما را مهیا نمایی و با هماهنگی‌های صورت گرفته شده در زمان مشخص به تیم حرفه ای خود را به محل مورد نظر ارسال نموده و با استفاده از تجهیزاتی مثل کارتون های پنج لایه های ضربه گیر نایلون  های حبابدار بسته بندی  ها را به بهترین کیفیت ممکن انجام بدهیم بسته بندی لوازم منزل بدین صورت می باشد که کارتون ها متناسب با ابعاد وسایل شما تهیه شده و با استفاده از ضربه گیرهای مخصوصوسیله مورد نظر پوشانده و با سلفون و چسب محکم شده و درون کارتون قرار می گیرند سپس درب آن ها  بسته شده و محتویات داخل آن بر روی کارتون نوشته می شود این امر سبب می گردد که شما در مقصد بتوانید هر جعبه را در محل مورد نظر خود قرار بدهید همین امر سبب می شود از هرگونه سردرگرمی رهایی یابید
باربری
باربری زرین بار دارای وسایل نقلیه استاندارد مثل خاورهای مسقف و روباز جهت استفاده از این وسایل لازم به ذکر است که بگوییم تمامی خاورهای این باربری کاملا به صورت استاندارد بوده تا سلامت بار شما در طول جابجایی تضمین نماید این وسایل نقلیه کاملا مجهز و به آخرین سیستم های حمل و نقلی استاندارد می باشند و هدایت این قبیل از وسایل نقلیه توسط رانندگان با تجربه صورت می گیرد بهره گیری از تکنولوژی های کاملاً جدید سبب شده است که سبک جابجایی و حمل و نقل کاملاً تغییر یابد و نسبت به زمان قدیم جابجایی‌ها به راحتی هر چه تمام تر با استفاده از تکنولوژی های  به روز یک جابجایی کاملا تضمینی را داشته باشید معمولاً تمامی خاورها دارای سقف فلزی بوده که از هرگونه آسیب های احتمالی به بار شما را به حداقل برساند و شما در روز های بارانی و برفی می توانید به راحتی هرچه تمام تر وسایل منزل خود را به منزل جدید منتقل نمایید این باربری دارای خاورهای پنج و نیم متری خاور ۶ متری خاور ۷ متری ایسوزو می باشد خاور ها برای حمل و نقل درون شهری به حمل اثاثیه و اسباب کشی توسط این باربری استفاده می‌شود معمولاً برای باربری از خاور های ایسوزو و خاور های هیوندای بهره برده می شود شما می توانید تمام بارهای خود را در کمترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر برسانیم خودروهایی که برای حمل بار به شهرستان ها استفاده می‌شود معمولاً مجهز بوده و شامل خاور و کامیون و کامیونت ترانزیت و تریلی می باشد

زینب دختر کلاس اولی 14 ماه پیش در جدال با مرگ بود / ناگفته های پدر از دردی که دخترش می کشد + عکس

زینب دختر 7 ساله خرمشهری که 14 ماه پیش مورد حمله سگ های ولگرد قرار گرفت و آسیب جدی دید اکنون پدرش روزهای سخت را روایت می کند.

زینب دختر کلاس اولی 14 ماه پیش در جدال با مرگ بود / ناگفته های پدر از دردی که دخترش می کشد + عکس

 آدینه سیاه پنجم مهرماه‌ سال ٩٨ در ذهن زینب حک شده است. از داستان جدال دانش‌آموز کلاس اولی با مرگ، ١٤ ماه می‌گذرد. داستانی که خیلی زود روی خروجی رسانه‌ها قرار گرفت.

خبر به همراه عکس‌هایش عمق فاجعه را نشان می‌داد. محل فاجعه نهر ٦ روستای محرزی خرمشهر بود. جایی میان نخل‌ها که زینب هفت ساله در رینگ سگ‌های ولگرد گرفتار شد. سگ‌ها قصد جانش را کرده بودند، وحشیانه حمله می‌کردند، اما طعمه خموش و درمانده نقش زمین بود.

نه نای کمک‌خواهی داشت، نه توانی برای جدال. چیز زیادی برای حس‌کردن نیست جز زبری موهای سگ‌ها، تیزی دندان‌ها روی گلویش و خونی که لباسش را خیس می‌کند. چشم‌هایش را می‌بندد تا نفس آخر را بکشد. زمین رینگ سراسر خون شده بود. اما حضور دوره‌گرد روستا در آن آدینه سیاه معجزه مهر ٩٨ خانواده ماجدپور شد. اگر آب‌فروش دوره‌گرد محله نبود دختر دانش‌آموز روستای محرزی نفس کم می‌آورد. حالا از آن روز سیاه بیش از یک‌سال گذشته است. زینب نجات یافت، اما از ناحیه نای و سر و گردن و گوش و حلق آسیب دید. از وقتی نقش بر زمین شد، چیزی به یاد ندارد، اما آینه، زخم‌های عمیق چهره کودکانه‌اش را به رخ می‌کشاند. زخم‌های زینب ماجدپور هنوز تازگی دارد. نقش این جراحت‌های عمیق، آشکارا بر تن دختر خرمشهری هویداست. زینب پس از حمله دو سگ خیابانی با مرگ فاصله‌ای نداشت. هنوز از تنهایی گام برداشتن در کوچه‌های روستا هراس دارد. خواهرش باید دوش تا دوش او باشد تا زینب نفسی در روستا تازه کند.

روایت پدر دختر ٧ ساله‌ای که طعمه سگ‌های خیابانی شد

زینب هفت ساله دانش‌آموز کلاس اولی بود که تنها سه روز روی صندلی دبستان محرزی نشست. شور و شوق یادگیری الفبا، هیجان زنگ تفریح و همکلاسی‌ها خیلی زود با حمله سگ‌ها خاموش شد. تمام‌ سال٩٨ برای زینب تلخ بود.

دختر هفت ساله پس از نجات از چنگال حیوانات گرسنه به بیمارستان منتقل شد. شدت آسیب زیاد بود. سگ‌ها گوش، حلق، نای، بینی و گردنش را جویده بودند. زخم‌ها روی صورت و تن کودک هفت ساله وحشت‌آور بود.

کوچک‌ترین قربانی سگ‌های ولگرد سال گذشته در بخش آی‌سی‌یو بیمارستان ولیعصر خرمشهر بستری می‌شود. زینب به دلیل سوراخ‌شدن نای مشکل دیسترس تنفسی داشت، مشکلی بزرگ با تجهیزات درمانی ناکافی. ثانیه‌ها و دقایق داشت از دست می‌رفت تا اینکه تیم پزشکی رأی به انتقال زینب به اهواز داد.

زینب دختر 7 ساله خرمشهری 3 بار جراحی شد / سگ ها به او حمله کردند

«زینب جراحی شد، نه یک بار، نه دو بار بلکه سه بار. دو ماه در بیمارستان بستری بود.» اینها را پدر زینب می‌گوید. پدری که خود ١٧‌سال سابقه کار در خدمات شهری شهرداری خرمشهر را دارد. او از روزی که زینب طعمه سگ‌ها شد، گفت: «اولین جمعه مهر بود، من شیفت بودم. زینب برای خرید به مغازه می‌رود، اولین بارش نبود، فاصله خانه تا مغازه ٣٠٠ متر است. زینب صدای پارس سگ‌ها را می‌شنود، اما اهمیتی نمی‌دهد. ما در روستا زندگی می‌کنیم. تعداد سگ‌های ولگرد در اینجا زیاد است. سگ‌هایی که به بچه‌ها، پیرزن‌ها و پیرمردها گاهی حتی به جوان‌تر‌ها حمله می‌کنند. آن روز هم به زینب حمله کرده بودند و اگر آن جوان آب‌فروش دوره‌گرد نبود، زینب زنده نمی‌ماند. ساعت ١٠ صبح برادرم با من تماس گرفت و ماجرا را گفت. سوار موتور شدم و به بیمارستان رفتم. زینب که بی‌هوش بود، گوش و گردن و بدنش را بخیه زدند. زخم‌ها عمیق بودند و زیاد.

اما از همه وحشتناک‌تر نای زینب بود که سوراخ شده بود. او را در ‌ آی‌سی‌یو بستری کردند.»
این پدر پنجاه ساله در ادامه می‌گوید: «زینب را که به بیمارستان امام خمینی اهواز منتقل کردند، او را به اتاق جراحی بردند. ساعت‌ها جراحی طول کشید. انتظار سخت و طولانی بود. زینب وقتی از اتاق جراحی بیرون آمد، بی‌هوش بود، هنوز به هوش نیامده بود که متوجه شدیم دوباره باید جراحی شود. زینب سه بار به اتاق عمل رفت تا توانست نفس بکشد، اما هنوز مشکل دارد.»زخم سگان نفس کامل را از زینب گرفت، سرما شدیدترش می‌کند، احساس خفگی در هر دم و بازدم دارد، نقش ماندگار جراحی و لوله تنفسی روی گردنش هم آزاردهنده است.
وقتی زینب به تیغ جراحان سپرده شد، شهرداری خرمشهر با وعده پرداخت هزینه‌های بیمارستان خانواده ماجدپور را دل‌خوش کرد. بخش اولیه هزینه‌ها را هم داد، اما نه همه را. زینب نیاز به جراحی دوباره دارد؛ جراحی که نقش حک‌شده روی گلویش را پاک کند. باید زخم‌های به جا مانده محو شوند. پدر به چند بیمارستان در شهرشان سر زده، حتی از پزشکان اصفهانی و شیرازی هم مشورت گرفته، اما رقم هزینه‌های جراحی زیبایی بالاست؛ هزینه‌هایی که دیگر شهرداری حاضر به پرداختش نیست.
کریم ماجدپور گله‌مند است از شهرداری، از وعده‌ای که داد و سرانجام نداشت. او گفت: «من به همراه دو برادر بزرگ‌ترم در شهرداری خرمشهر کار می‌کنیم، ١٧‌سال سابقه دارم، دو برادرم هم حدود ٢٠‌سال سابقه دارند. شهرداری خودش قول داد هزینه‌ها را تا آخرین ریال پرداخت می‌کند، اما الان چند ماهی است که هر روز بهانه می‌آورد. حالا ما مانده‌ایم با این هزینه‌های سرسام‌آور. پسر بزرگ‌ترم تازه ازدواج کرده است. مجبور شدم وام بگیرم، اقساط وام هم بالاست و حقوقی برای من نمی‌ماند. ظاهر صورت دخترم با نقش بخیه‌ها خیلی زشت است. جای لوله شلنگ بیمارستان کامل مشخص است، باید حتما جراحی شود.»

این پدر از ادامه حملات سگ‌ها در این مدت می‌گوید. سگ‌ها کم‌نمی‌شوند، حتی بارها به ساکنان روستا حمله‌ور شدند. «شش ماه پیش وقتی از سرکار برمی‌گشتم، دختر دیگری را دیدم که سگ‌ها به او حمله کرده‌اند. سنگ پرتاب کردم به سمت‌شان تا فرار کردند. دختربچه هم سن زینب بود. او را به خانه‌شان بردم. سر و بدنش خونی بود، ولی خیلی زخم‌هایش عمیق نبود. مادرش او را به بیمارستان برد، چند روزی بیمارستان بود، چند باری هم آمپول‌ هاری زد تا خوب شد. سگ‌ها همین چند وقت پیش هم به یک پیرزن حمله‌ور شدند. پدرم او را نجات داد.» ساماندهی سگ‌های ولگرد مصوبه‌ای است که از ‌سال ۹۵ با اعلام ممنوعیت قانونی سگ‌کشی به مصوبه‌ ثابت شوراهای سلامت خرمشهر تبدیل شده و طرح زنده‌گیری و عقیم‌سازی سگ‌های ولگرد و بلاصاحب تقریبا از همان روزها به‌عنوان گزینه جایگزین سگ‌کشی مطرح شد. مصوبه‌ای که تاکنون هم به خاطر بحث تأمین اعتبارات در خرمشهر اجرایی نشده است.

منبع

باربری زرین بار