باربری
اتوبار زرین بار دارای انواع وانت بار و نیسان بار می باشد استفاده نمودن از وانت بار و نیسان بار جهت حمل و نقل وسایل نیمه سنگین کاملاً به صرفه‌تر از خاورهای مسقف می باشد چرا که این وسیله نقلیه استاندارد هزینه کمتری دارد و شما می توانید با کمترین هزینه یک وسیله ی نیمه سنگین خود مثل یخچال را از مبدا به مقصد مشخص جابجا نمایید تمامی وانت بارها و نیسان بارهای این باربری مجهز به تجهیزات استاندارد بوده و برای جابجایی بهترین گزینه می باشد و دارای وانت بار کاملا پیشرفته در زمینه اسباب کشی بوده که مجهز به پتو و طناب میباشد تمامی وانت بارها همراه با کارگر مورد نیاز به محل مورد نظر ارسال می‌شوند و هدایت این قبیل از وسایل نقلیه بر عهده رانندگان با تجربه می باشد بارچینی بار بر پشت وانت بار و نیسان بار نیز بر عهده راننده با تجربه بوده چرا که راننده با داشتن تجربه لازم در زمینه بارچینی بار می‌تواند خدمات مربوط به بارچینی بار را با دقت عمل بالا برای شما مهیا نماید و این تضمین را به شما نماید که وسایل با ارزش شما در صحت و سلامت کامل به مقصد مورد نظر هدایت می شوند حمل بار با وانت بار کاملا به صرفه بوده و شما میتوانید در هر زمان که نیاز به جابجایی باری را داشتید با یک تماس تلفنی با کمترین هزینه ممکن وسیله نقلیه خود را انتخاب نموده تا در زمان مشخص همراه با تجهیزات در محل مورد نظر آماده ارائه سرویس باشد این باربری دارای وانت بار - نیسان بار - برای حمل بار نیمه سنگین می باشد
باربری
اتوبار زرین بار توانسته است با در اختیار داشتن انواع تجهیزات بسته بندی یک بسته بندی کاملا با میفیت همراه با کارگر حرفه ای را در اختیار ساکنین تهران و مشتریان خود قرار بدهدتمامی خدمات ما شامل بسته بندی حرفه ای و کاملا پیشرفته با استفاده از تجهیزات مدرن می باشد این بسته بندی یک کمک کاملاً بزرگی برای افرادی می باشد که زمان کافی برای جمع آوری بسته بندی لوازم منزل خود و به خصوص لوازم بزرگ مثل یخچال و مبلمان و لوازم آشپزخانه را ندارند ما توانسته‌ایم در طی یک روند کاملاً پیشرفته و برنامه‌ریزی شده تمامی تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی لوازم منزل همه شما را مهیا نمایی و با هماهنگی‌های صورت گرفته شده در زمان مشخص به تیم حرفه ای خود را به محل مورد نظر ارسال نموده و با استفاده از تجهیزاتی مثل کارتون های پنج لایه های ضربه گیر نایلون  های حبابدار بسته بندی  ها را به بهترین کیفیت ممکن انجام بدهیم بسته بندی لوازم منزل بدین صورت می باشد که کارتون ها متناسب با ابعاد وسایل شما تهیه شده و با استفاده از ضربه گیرهای مخصوصوسیله مورد نظر پوشانده و با سلفون و چسب محکم شده و درون کارتون قرار می گیرند سپس درب آن ها  بسته شده و محتویات داخل آن بر روی کارتون نوشته می شود این امر سبب می گردد که شما در مقصد بتوانید هر جعبه را در محل مورد نظر خود قرار بدهید همین امر سبب می شود از هرگونه سردرگرمی رهایی یابید
باربری
باربری زرین بار دارای وسایل نقلیه استاندارد مثل خاورهای مسقف و روباز جهت استفاده از این وسایل لازم به ذکر است که بگوییم تمامی خاورهای این باربری کاملا به صورت استاندارد بوده تا سلامت بار شما در طول جابجایی تضمین نماید این وسایل نقلیه کاملا مجهز و به آخرین سیستم های حمل و نقلی استاندارد می باشند و هدایت این قبیل از وسایل نقلیه توسط رانندگان با تجربه صورت می گیرد بهره گیری از تکنولوژی های کاملاً جدید سبب شده است که سبک جابجایی و حمل و نقل کاملاً تغییر یابد و نسبت به زمان قدیم جابجایی‌ها به راحتی هر چه تمام تر با استفاده از تکنولوژی های  به روز یک جابجایی کاملا تضمینی را داشته باشید معمولاً تمامی خاورها دارای سقف فلزی بوده که از هرگونه آسیب های احتمالی به بار شما را به حداقل برساند و شما در روز های بارانی و برفی می توانید به راحتی هرچه تمام تر وسایل منزل خود را به منزل جدید منتقل نمایید این باربری دارای خاورهای پنج و نیم متری خاور ۶ متری خاور ۷ متری ایسوزو می باشد خاور ها برای حمل و نقل درون شهری به حمل اثاثیه و اسباب کشی توسط این باربری استفاده می‌شود معمولاً برای باربری از خاور های ایسوزو و خاور های هیوندای بهره برده می شود شما می توانید تمام بارهای خود را در کمترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر برسانیم خودروهایی که برای حمل بار به شهرستان ها استفاده می‌شود معمولاً مجهز بوده و شامل خاور و کامیون و کامیونت ترانزیت و تریلی می باشد

تازه عروس تهرانی به جای داماد با پسر نامحرم به ماه عسل رفت

زن جوان تهرانی 10 روز پس از مراسم عروسی اش دست به کار زشتی زد.

باربری زرین بار

به گزارش باربری زیرین بار، زن تهرانی 10 روز پس از مراسم عروسی به جای همسر با دوست پسرش به ماه عسل رفت.
10 روز بعد از مراسم عروسی مرجان اصرار کرد که به همراه دوستانش به شمال برود. من هم وقتی اصرارش را دیدم پذیرفتم اما وقتی برگشت از عکس هایی که توی گوشی اش دیدم فهمیدم با امیر به شمال رفته است. روبروی افسر پرونده قاتلی نشسته است که از جنایتی که مرتکب شده پشیمان نیست. دست های بسته اش را روی میز می گذارد و می گوید: برای قتل به سراغ مقتول نرفته بودم اما از شنیدن خبر فوتش هم ناراحت نشدم چون او مدت ها بود که قدم به زندگی خصوصی من گذاشته بود و دست از سر من و همسرم برنمی داشت و هر چه تلاش می کردم بین همسرم و او دیوار بکشم و از زندگی مشترکم دورش کنم باز ردپایش را در گوشه گوشه زندگی ام می دیدم.

4سال پیش با مرجان آشنا شدم و بعد از دو سال آشنایی عقد کردیم و دو سالی عقد بودیم که مرجان برای کار به یک رستوران رفت و آنجا بود که با امیر آشنا شد و رابطه همکاری اشان تبدیل به رفاقت شد و نظر مرجان را آن چنان به خودش جلب کرد که وقتی به خودم آمدم متوجه شدم احساس و رفتار مرجان با من عوض شده و با کمی بررسی فهمیدم از طریق فضای مجازی با هم در ارتباط هستند و چندین بار مچ مرجان را موقع تماس با امیر گرفتم و از او خواهش کردم زندگی امان را خراب نکند. او بعد از کلی گریه و زاری قول داد که امیر را فراموش کند و دیگر جواب تماس هایش را ندهد. چند وقت بعد از آن ماجرا عروسی گرفتیم و زندگی ما زیر یک سقف شروع شد .

ده روز بعد از مراسم عروسی مرجان اصرار کرد که به همراه دوستانش به شمال برود. من هم وقتی اصرارش را دیدم پذیرفتم اما وقتی برگشت از عکس هایی که توی گوشی اش دیدم فهمیدم با امیر به شمال رفته است. باورم نمی شد همسرم مرا که شوهرش بودم فریب داده تا بتواند با یک مرد غریبه به شمال برود آن هم در روزهای نخست تشکیل زندگی مشترکمان! باز هم دعوا کردیم و این بار مرجان در برابر اعضای خانواده اش به من قول داد که رابطه پنهانی اش را خاتمه بدهد. نمی دانم چرا ولی آنقدر مرجان را دوست داشتم که پذیرفتم و دوباره به او فرصت دادم.

کار زشت نوعروس تهرانی با پسر غریبه

چند روز بعد زودتر از همیشه به خانه بازگشتم و متوجه شدم همسرم در حال انجام تماس تصویری با امیر می باشد و عصبانی گوشی را از دست همسرم گرفتم و ویس ها و پیام ها را گوش کردم. در همه پیام ها امیر به همسرم گفته بود که چطور می توانی مرا فراموش کنی چطور می توانی لحظات و گذشته خوبی که با هم داشتیم از یاد ببری و نباید بروی و باید از همسرت طلاق بگیری! من دوستت دارم و نمی توانم از تو بگذرم .

خشم سرتاپای وجودم را گرفت. درد اینکه همسرم با ابراز علاقه های او وسوسه می شد و گرفتار بی تصمیمی می شد که بماند یا برود، اما مرا با این همه علاقه و گذشت نمی دید داشت خفه ام می کرد. دیگر هیچ چیز برایم مهم نبود با تمام وجود احساس پوچی و بی ارزشی می کردم. مگر می شود یک مرد غریبه این طور تو و زندگی مشترکت را به بازی بگیرد ؟! برای اولین بار دست روی مرجان بلند کردم و او را زدم و گفتم: باید با امیر تماس بگیری و بعد گوشی را از او گرفتم و گفتم باید صحبت کنیم .یک ساعت بعد امیر سر قرار حاضر شد. به جای عذرخواهی طلبکارانه حرف می زد و به خودش به خاطر دست درازی به ناموس من حق می داد. دیگر نمی توانستم خوددار باشم و به همین دلیل با چاقویی که به همراه آورده بودم به او حمله ور شدم و با دیدن لباس های خونی امیر ترسیدم و از محل فرار کردم. چند دقیقه بعد به مرجان زنگ زدم و او با گریه و زاری گفت امیر را به بیمارستان برده اند. برای آرام کردن مرجان برگشتم و بعد از چند ساعت که شنیدم امیر فوت کرده خودم را تسلیم پلیس کردم. از مرگ او خوشحال نیستم اما خودش باعث شد این سرنوشت برایش رقم بخورد ...


نظریه کارشناس
متاسفانه در بسیاری از پرونده های قتل های ناشی از خیانت زناشویی ما با زنان یا مردان بی تصمیمی روبرو هستیم که نمی توانند به پیشنهادات بی شرمانه ای که از همکاران و اطرافیانشان دریافت می کنند نه بگویند !
پیمان ازدواج پیمان مقدسی است که شما با برگزاری مراسم عروسی به همه اعلام می کنید با یک فرد خاص در رابطه هستید و تصمیم گرفته اید تا پایان عمر به او متعهد باشید و کسی حق پاگذاشتن به این ارتباط را ندارد.
بدون شک تعداد انسان هایی که در این کره خاکی از همسر شما زیباتر، موفق تر و جذاب تر و مهربان تر هستند کم نیست، اما معنای ازدواج این است که باید بعد از قبول تعهد به یک فردچشم های خود را بروی سایر افراد ببندید.
هرگونه ارتباط، تماس و یا فعالیت پنهانی از شریک زندگی که در صورت آگاهی موجب آزردگی خاطر و دل شکستگی او می گردد بی وفایی و خیانت محسوب می شود پس سعی نکنید با توجیهات مختلف از عذاب وجدان خود کم کنید.
عوامل پیچیده ی فرهنگی و روانشناختی زیادی هستند که فرد را به سمت خیانت سوق می دهند، بی وفایی و خیانت زناشویی یک اختلاف ساده و پیش پا افتاده نیست که با وساطت بزرگترها و به اصطلاح ریش سفیدی بتوان در یک جلسه ریشه ای و بنیادی حلش نمود. ضروری است در صورت تمایل طرفین به ادامه زندگی با جلسات متعدد مشاوره و یاری گرفتن از مشاورین و روانشناسان توانمند نسبت به حل و درمان آن اقدام کرد. تنها در این صورت می توان مطمئن شد که فرد بی وفا دوباره دچار لغزش نخواهد شد . در صورت تمایل به دریافت خدمات مشاوره رایگان از کارشناسان خبره و توانمند نیروی انتظامی به کلانتریهای محل سکونت خود مراجعه نمایید .

منبع

باربری زرین بار