دومین دادگاه رسیدگی به جرمهای سیاه عنکبوت زرد به خاطر غیبت شاکی های پرونده، به روزهای آینده موکول شد.

تجاوز به 3 زن تهرانی توسط مرد شیطان صفت + جزییات

حکم این مرد شیطان صفت به اتهام آزار سریالی سه زن در دیوان عالی کشور شکسته شد تا وی بار دیگر محاکمه شود.

نخستین شکایت

سال 94 یک زن جوان به نام پریا به پلیس آگاهی رفت و از پسر جوانی که وی را آزار داده بود شکایت کرد.

وی در تشریح جزییات ماجرا گفت: اوایل سال 93 دوست صمیمی ام پروانه هراسان با من تماس گرفت و گفت از سوی یک پسر جوان مورد آزار قرارگرفته است و مرد جوان از او فیلم تهیه کرده و قصد اخاذی دارد. اول حرفش را بارو نکردم اما وقتی مدرک های او را دیدم دلم برای دوست صمیمی ام سوخت وبه او قول دادم کمکش کنم. من همراه دوست صمیمی ام برای پس گرفتن عکس و فیلم ها با پسر جوان قرار گذاشتم.او هکه پسر مودبی بود قول داد عکس و فیلم ها را تحویلم دهد اما یکباره به سمت حاشیه تهران رفت و با تهدید چاقو مرا آزار داد.

وی ادامه داد: وقتی این ماجرا را به پروانه گفتم فهمیدم که من سومین قربانی جنایت سیاه این مرد هستم و او قبل از پروانه دوست صمیمی دیگرمان به نام شیدا را هم آزار داده بود.

آزارهای سریالی

به دنبال شکایت این زن تلاش برای ردیابی پسر جوان آغاز شد و دو شاکی دیگر شناسایی شدند.

شیدا که مربی باشگاه بدن سازی است به پلیس گفت: ماجرا با رفتن من به یک سوپرمارکت آغاز شد. در سوپرمارکت پسر جوانی به من گفت گوشی موبایلش را در خانه جا گذاشته است و حالا لازم است یک تماس ضروری با مادرش بگیرد. من هم گوشی موبایلم را به او دادم اما وقتی به خانه برگشتم تماس های پسر جوان آغاز شد و آنجا بود که فهمیدم پسر جوان از گوشی موبایل من با تلفن خودش تماس گرفته و شماره موبایل مرا به دست آورده بود. مزاحمت های پسر جوان ادامه داشت تا اینکه مرا تهدید کرد و من به ناچار به دیدنش رفتم و به او گفتم نامزد دارم و بهتر است دست از مزاحمت بردارد.مدتی از پسر جوان خبری نبود تا اینکه ازدواج کردم اما باز هم مزاحمت های او شروع شد. او حتی چند بار با همسرم تماس گرفت . او می گفت از طریق شبکه های پیام رسان تلفنی به عکس های خصوصی ام دسترسی پیدا کرده و قصد دارد آنها را پخش کند. مزاحمت های او باعث شد که همسرم مرا طلاق دهد.

این زن گفت: پسرجوان می گفت به من علاقمند شده و اگر برای آخرین بار به دیدنش بروم دست از سرم برمی دارد. من هم با او قرار گذاشتم.اما پسر جوان با زور و تهدید مرا به پارک جنگلی سرخ حصار برد و آزارم داد. او از جنایت سیاهش فیلم تهیه کرد و گفت این فیلم را در شبکه های مجازی پخش می کند. من که ترسیده بودم ماجرا را با دوستم پروانه در میان گذاشتم. من به همراه پروانه و فرزند خردسالش با پسرجوان قرار گذاشتیم و سوار ماشین او شدیم. دوستم با او صحبت کرد و او قول داد عکس و فیلم ها را پس دهد اما در میان راه به سمت حاشیه تهران ر فت. هر چه من و دوستم به او التماس کردیم اجازه دهد از ماشین پیاده شویم قبول نکرد. او به شدت ما را کتک زد و به زور به یک خانه ویلایی در حاشیه تهران برد.

این زن گفت: پسر جوان می خواست دوستم را هم آزار دهد که مقاومت کرد.اما پسر بی رحم فرزند خردسال دوستم را از پنجره بیرون گرفت و تهدید کرد اگر به خواسته او تن ندهیم فرزند خردسالش را از پنجره ساختمان بیرون پرت می کند. او بی رحمانه من و دوستم را آزار داد و از ما فیلم گرفت.او ما را از ویلا بیرون برد و در میان جاده رها کرد. دوستم که می ترسید به خانه اش برگردیم با دوست صمیمی اش پریا تماس گرفت و از او کمک خواست. این طور بود که سومین زن هم به دام شیطانی این پسر گرفتار شد. اما ما از ترس آبرویمان جرات نکردیم به پلیس حرفی بزنیم تا اینکه پریا به اداره آگاهی رفت و شکایت کرد.

ردیابی پسر شیطان

به دنبال حرف های تکان دهنده این زن قربانی دیگر نیز شناسایی و ردیابی مرد جوان آغاز شد . پلیس از طریق ردیابی شماره تلفن پسر جوان رد وی را یافت و او را بازداشت کرد .در حالی که دوشاکی دیگر شکایت های مشابهی را تسلیم پلیس کرده بودند متهم 35ساله که به عنکبوت زرد معروف شده بود به اتهام زنای به عنف، آدم ربایی منتهی به زنای به عنف و اکراه و سو استفاده از شاکی ها در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد .

وی خودش را بی گناه خواند و منکر آزار شیطانی شد.متهم ادعا کرد سه زن جوان به خواسته خودشان با وی رابطه برقرار کرده اند و به زور آنها را آزار نداده است.

حکم دادگاه

در پایان جلسه دادگاه قضات وارد شور شدند و وی را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و وی را به 100ضربه شلاق،10ماه زندان، یکسال تبعید به نیک شهر سیستان و بلوچستان و 180 ساعت خدمات عمومی رایگان در شهرداری« رفتگری» محکوم کردند .اما با اعتراض سه شاکی به حکم صادره پرونده در شعبه هفتم دیوان عالی کشور تحت رسیدگی موشکافانه قرار گرفت و قضات عالی رتبه دیوان عالی کشور با طرح چندین ایراد حکم صادره را شکستند .

قضات دیوان عالی کشور در گزارشی اعلام کردند اگر چه متهم در جلسه دادگاه منکر زنای ساده بوده ولی به ارتکاب رفتار غیراخلاقی اعتراف کرده است.ارسال پیامک های غیراخلاقی و تهدیدآمیز نسبت به یکی از شاکی ها و ارسال تصاویر مستهجن و برهنه یکی از آنها حکایت از ارتکاب رفتار مجرمانه و تهدیدآمیز دارد. از طرفی با بررسی زندگی شخصی یکی از شاکی ها به نام پروانه که دارای همسر و فرزند و موقعیت شغلی و اجتماعی بالاست منطقی به نظر نمی رسد که وی خودش همراه متهم به ویلای دوست وی رفته باشد و سپس نیمه شب در راه بازگشت خودش را از خودرو متهم به بیرون پرتاب کند.ازاین رو لازم است تا پرونده بار دیگر رسیدگی شود.

محاکمه دوباره

با اظهار نظر قضات دیوان عالی کشور و شکسته شدن حکم صادره پرونده برای رسیدگی دوباره به شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد .

قرار بود عنکبوت زرد دیروز به اتهام جرم های سیاه با شاکی های پرونده مواجهه حضوری داشته باشد اما غیبت شاکی ها در جلسه موجب شد تا قضات جلسه دادگاه را به روزهای آینده موکول کنند.

منبع

باربری زرین بار

شماره تلفن های باربری

00 26 00 77

07 80 79 77

 

48 80 79 77

44 60 39 77

 

55 60 39 77

55 60 39 77

 

60 30 12 77

54 20 12 77

 

55 20 12 77

70 47 11 22

 

58 53 11 26

درباره زرین بار

شرکت خدماتی زرین در زمینه باربری و حمل و نقل اثاثیه ، وانت بار ، نیسان بار ، بسته بندی اثاثیه منزل ، نظافت منزل ، لوله بازکنی با مجوز رسمی از اتحادیه و به شماره ثبت 42031 فعالیت رسمی دارد.

جواز کسب و کار

photo 2016 08 03 19 08 01

آمار بازدید

امروز30
دیروز196
این هفته875
این ماه2710
کل304184

اطلاعات مراجعه کننده


پنج شنبه, 02 بهمن 1399 04:37
طراحی شده توسط CoalaWeb
تماس فوری